Dawid Podsiadło kolejnym gościem na płycie Taco Hemingwaya

Podziel się newsem:

Znamy coraz więcej nazwisk jeśli chodzi o gości, którzy pojawią się na nadchodzącej płycie Taco Hemingwaya – POCZTÓWKA Z WWA LATO ’19. Dziś do tego grona dołączył także Dawid Podsiadło.

Reklama

Taco Hemingway w ubiegłym tygodniu, zupełnie z zaskoczenia ogłosił wydanie nowej płyty. Było to tym bardziej niespodziewane, że raper zapowiadał przerwę od wydawania nowego materiału. Jak się jednak okazało, Taco nie wytrzymał w swoim postanowieniu.

Taco Hemingway – POCZTÓWKA Z WWA, LATO ’19 premiera 9 sierpnia

Warszawski raper wciąż cieszy się ogromną popularnością, na co wskazuje fakt, że od momentu ogłoszenia nowej płyty, zainteresowanie stale rośnie. Potęguje to jeszcze sposób, w jaki ujawniani są kolejni goście, którzy pojawią się na albumie. Artyści zapowiadają się sami, wrzucając na Instastory charakterystyczną grafikę, a w tle słychać: Pocztówka z WWA, lato 2K19.

Do tej pory potwierdzonymi gości byli: Pezet, Rosalie., schafter, Ras i Kizo. Dziś do tego grona dołączył najpopularniejszy obecnie wokalista – Dawid Podsiadło.

dawid podsiadło na plycie taco hemingwaya

Dawid Podsiadło gościnnie na nowej płycie Taco Hemigway’a

Tego można było się spodziewać. Obaj panowie są obecnie najgorętszymi nazwiskami w polskiej muzyce. Po tym jak ich wspólny koncert na Stadionie Narodowym wyprzedał się w błyskawicznym tempie, czas na wspólny kawałek. I będzie to pewnie najbardziej wyczekiwany numer z płyty.

Zobacz także: 21 kolaboracji Dawida Podsiadło, których prawdopodobnie nie znałeś

Znamy coraz więcej nazwisk jeśli chodzi o gości, którzy pojawią się na nadchodzącej płycie Taco Hemingwaya – POCZTÓWKA Z WWA LATO ’19. Dziś do tego grona dołączył także Dawid Podsiadło. Taco Hemingway w ubiegłym tygodniu, zupełnie z zaskoczenia ogłosił wydanie nowej płyty. Było to tym bardziej niespodziewane, że raper zapowiadał przerwę od wydawania nowego materiału. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: