To już pewne! VIII edycja Polish Hip-Hop Festival nie odbędzie się


30 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Niestety, stało się to, co było nieuniknione. Polish Hip-Hop Festival podobnie jak Audioriver, OWF czy Open’er nie odbędzie się w 2020 roku. Sprawdźcie szczegóły.

Płocka plaża bez Polish Hip-Hop Festival pierwszy raz od 2013 roku

Polish Hip-Hop Festival 2020

Człowiek niby wiedział, ale dalej się łudził. Niestety, stało się to, co było nieuniknione. Po odwołaniu największych polskich festiwali przyszedł czas na odwołanie największego festiwalu hip-hopowego w tej części Europy.

Pomimo tego, że organizatorzy do samego końca zachowywali optymizm i w pocie czoła pracowali nad festiwalem, to odwołanie VIII edycji płockiego festiwalu wydawało się jedynie kwestią czasu. Szczególnie ze względu na fakt, że odwołany został Audioriver, który odbywa się bezpośrednio przed PLHHF.

Czołem! Sytuacja epidemiczna i przepisy związane z zakazem organizowania imprez masowych, zmusiła nas do podjęcia tej…

Posted by Polish Hip-Hop Festival on Tuesday, 30 June 2020

Bardzo ciężko pisze mi się te słowa, szczególnie, że w ubiegłym roku na płockiej plaży bawiło się ponad 20 tysięcy osób. Natomiast w tym roku będzie ona świecić pustkami. Smutek potęguje również fakt, że festiwal odbywał się nieprzerwanie od 2013 roku. Ponadto, z każdym kolejnym rokiem stawał się on coraz większy, ale przede wszystkim coraz lepszy.

Polish Hip-Hop Festival 2019 - Fot. Dagmara Szewczuk
Polish Hip-Hop Festival 2019 – Fot. Dagmara Szewczuk

PLHHF powróci do nas w 2021 roku i to z podwójną siłą, bowiem jego ósma edycja zostanie połączona z dziewiątą. Szykujcie się zatem na imprezę z ogromnym rozmachem. Łączona edycja festiwalu będzie taką, jakiej płocka plaża jeszcze nie widziała.

Organizatorzy mają w planach rozwiązania, których do tej pory nie było, zarówno pod względem infrastruktury, liczby scen jak i aspektów wizualnych. Co najważniejsze jednak, artyści, których ogłoszono do tej pory, płocką plażę odwiedzą w przyszłym roku.

Na bycie raperem nie potrzeba licencji, której ważność kiedyś się kończy – wywiad z organizatorami Polish Hip-Hop Festival 2020

Zobaczcie nasze aftermovie z PLHHF 2019

Kupiliście karnet na Polish Hip-Hop Festival? Sprawdźcie co możecie zrobić

Ale zaraz, co w takim razie z biletami? Jeżeli zakupiliście wejściówki na tegoroczny PLHHF, to nie wyrzucajcie ich jeszcze. W związku z tym, że kolejna edycja będzie łączona, warto zachować karnety, które już macie, ponieważ podwójna edycja może spowodować zmianę cen. Widzimy się za rok!

Niestety, stało się to, co było nieuniknione. Polish Hip-Hop Festival podobnie jak Audioriver, OWF czy Open’er nie odbędzie się w 2020 roku. Sprawdźcie szczegóły. Płocka plaża bez Polish Hip-Hop Festival pierwszy raz od 2013 roku Człowiek niby wiedział, ale dalej się łudził. Niestety, stało się to, co było nieuniknione. Po odwołaniu największych polskich festiwali przyszedł […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →