WOŚP prezentuje linię perfum inspirowaną Pol’and’Rock Festivalem


26 czerwca 2020

Podziel się newsem:

WOŚP wchodzi na rynek perfum . Orkiestra zaprezentowała zapach, który przywodzić ma na myśl Najpiękniejszy Festiwal Na Świecie. Czy to marketingowy strzał w kolano?

WOŚP prezentuje Music

Tego jeszcze nie było. Fundacja WOŚP zaprezentowała swoją linie zapachów. Do znanej perfumerii trafiły właśnie produkty, które inspirowane są Pol’and’Rock Festivalem. Jerzy Owsiak tak mówi o swoim najnowszym przedsięwzięciu:

Kompozycja odwołuje się do niepowtarzalnej atmosfery festiwalu Pol’and’Rock oraz działalności Orkiestry, dlatego jej nazwa – Music – od samego początku nie podlegała dyskusji.

Zapach Music skomponowany został przez Michała Massale i Douglasa Morela, absolwenta paryskiej szkoły perfumiarstwa ISIPCA. Jest to mieszanka grejpfruta, pieprzu, gałki muszkatołowej, róży i helitripu z dodatkiem labdanum, wetiweru, paczuli, oudu oraz drzewa sandałowego. Oczywiście, każdemu z powyższych składników przypisany został odpowiedni element festiwalowej zabawy, którego ma być reprezentacją. W ten sposób powstały perfumy

przepełnione zapachem przyjaźni, tolerancji, wzajemnego szacunku i nieokiełznanymi dźwiękami muzyki

Całość dochodów uzyskanych ze sprzedaży zostanie przeznaczone na cele statutowe fundacji.

perfumy wośp

Marketingowy strzał w kolano czy celne posunięcie?

Muszę przyznać, że osobiście mam dosyć mocno mieszane uczucia co do najnowszego posunięcia WOŚPu. O ile cel jest, jak zwykle, szczytny i naprawdę warto przeznaczać pieniądze na służbę zdrowia, która potrzebuje ich jak nigdy, o tyle nie jestem przekonany co do samego produktu. A właściwie sposobu jego reklamowania.

Śmiem twierdzić, że istnieje spory dysonans pomiędzy jakimikolwiek perfumami, a zapachem festiwalu Pol’and’Rock. Kiedy próbuje przytoczyć sobie jakieś wspomnienia z mojego ostatniego pobytu w Kostrzynie nad Odrą, na pewno nie staje mi przed nozdrzami wyobraźni orzeźwiająca woń grejpfruta lub róży. Zupełnie inaczej zapamiętałem charakterystyczną woń tej imprezy…

WOŚP wchodzi na rynek perfum . Orkiestra zaprezentowała zapach, który przywodzić ma na myśl Najpiękniejszy Festiwal Na Świecie. Czy to marketingowy strzał w kolano? WOŚP prezentuje Music Tego jeszcze nie było. Fundacja WOŚP zaprezentowała swoją linie zapachów. Do znanej perfumerii trafiły właśnie produkty, które inspirowane są Pol’and’Rock Festivalem. Jerzy Owsiak tak mówi o swoim najnowszym […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →