Znamy zwycięzców Złotego Bączka. Kolejni artyści zasilają skład Najpiękniejszej Domówki Świata 


16 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Właśnie poznaliśmy wyniki plebiscytu festiwalu Pol'and'Rock na Złotego Bączka. Wraz z nimi, do składu tegorocznej Najpiękniejszej Domówki Świata dołączyli kolejni artyści. Sprawdźcie kto!

Pol’and’Rock 2020 w wyjątkowej formule

Choć Pol’and’Rock to od lat wyjątkowa impreza nie tylko w Polsce, ale na festiwalowej mapie całego świata, w tym roku przyjmie jeszcze bardziej niecodzienny i zaskakujący wymiar.

W związku z pandemią koronawirusa tegoroczna edycja festiwalu została przełożona na 2021 rok, zachowując przy tym większość dotychczasowego line-upu. Swoją obecność na 27. Pol’and’Rock Festival potwierdzili bowiem: While She Sleeps, Static-X, Pidżama Porno, Clutch, Fiddler’s Green, Organek, Black River, Raz Dwa Trzy, The Exploites, Wednesday 13, Tagada Jones, Rise Of The Northstar, Jinjer, The Rumjacks, Dirty Shirt oraz Sain City Orchestra.

Najpiękniejsza Domówka Świata Pol'and'rock

Najpiękniejsza Domówka Świata, czyli 26. Pol’and’Rock online, koncerty i spotkania

To jednak wcale nie oznacza, że w tym roku, na przełomie lipca i sierpnia, nie będziemy się bawić, na Najpiękniejszym Festiwalu Świata! Choć nie spotkamy się w malowniczej wiosce w Kostrzynie nad Odrą, to wszyscy, bez wychodzenia z domu, będziemy mogli wspólnie celebrować muzyczne święto w ramach Najpiękniejszej Domówki Świata, która będzie transmitowana online bez przerwy przez 70 godzin!

Odbędzie się ona planowo, w dniach 30 lipca – 1 sierpnia 2020 roku. W ramach Domówki będziecie mogli wziąć udział w koncertach online oraz spotkaniach i rozmowach w ramach Akademii Sztuk Przepięknych. Dotychczas ogłoszeni artyści, którzy zagrają na Najpiękniejszej Domówce Świata to Happysad, Romantycy Lekkich Obyczajów oraz Piotr Bukartyk. Z kolei w ramach ASP, będziecie mieli okazję spotkać się z braćmi Tomaszem i Markiem Siekielskimi, Januszem Gajosem, Andrzejem Mleczko oraz Ewą Ewart.

Najpiękniejsza Domówka Świata Pol'and'rock

Kwiat Jabłoni, Majka Jeżowska i Raz Dwa Trzy dołączają do Najpiękniejszej Domówki Świata

To jednak nie wszystko, bowiem do line-upu Najpiękniejszej Domówki Świata dołączyli właśnie kolejni artyści! Swój koncert online ze specjalnego studia zagra również zespół Raz Dwa Trzy, który planowo miał w tym roku wystąpić w Kostrzynie podczas festiwalu. Jak widać – nic straconego!

Polandrock Raz Dwa Trzy

Do artystów Najpiękniejszej Domówki Świata dołącza również Majka Jeżowska, którą fani Pol’and’Rocka bezwzględnie pokochali w zeszłym roku, po jej występie na dużej scenie festiwalu. Tamten koncert został uwieczniony w formie wydawnictwa CD i DVD, które właśnie trafiło do sprzedaży (kupicie je tutaj), a już w tym roku będziecie mogli spotkać się z Majką ponownie i to podwójnie, bo artystka pojawi się również na spotkaniu w ramach ASP.

Kolejny zespół, który podbił serca woodstockowiczów w zeszłym roku i tym razem także powróci na Najpiękniejszą Domówkę Świata, to Kwiat Jabłoni! Duet został równocześnie laureatem nagrody Złotego Bączka, przyznawanego co roku przez fanów festiwalu za najlepszy koncert w danej edycji.

Jak widać, w tym roku, mimo pandemii – również będzie się działo! Nie może Was zabraknąć na Najpiękniejszej Domówce Świata!

Właśnie poznaliśmy wyniki plebiscytu festiwalu Pol’and’Rock na Złotego Bączka. Wraz z nimi, do składu tegorocznej Najpiękniejszej Domówki Świata dołączyli kolejni artyści. Sprawdźcie kto! Pol’and’Rock 2020 w wyjątkowej formule Choć Pol’and’Rock to od lat wyjątkowa impreza nie tylko w Polsce, ale na festiwalowej mapie całego świata, w tym roku przyjmie jeszcze bardziej niecodzienny i zaskakujący wymiar. […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.