Cykl koncertów Lato w Plenerze – sprawdź, kto wystąpi

Podziel się newsem:

Lato w Katowicach zapowiada się bardzo koncertowo. Przez dwa wakacyjne miesiące w stolicy Śląska wystąpią najpopularniejsi polscy artyści. Wszystko to w ramach cyklu plenerowych koncertów Lato w Plenerze.

Wszystkich spragnionych muzycznych emocji na żywo zapraszamy do Katowic na cykl koncertów plenerowych. Lato w Plenerze to kilkanaście wydarzeń, podczas których usłyszymy znanych polskich artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Lato w Plenerze – kto wystąpi?

W ramach cyklu Lato w Plenerze odbędzie się kilkanaście koncertów. Sprawdźcie, kogo tego lata usłyszymy na dziedzińcu klubu P23 w Katowicach:

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Nie przegapcie!

Zasady bezpieczeństwa:

  • Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
  • Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2m lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje).
  • Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk
lato w plenerze

Lato w Katowicach zapowiada się bardzo koncertowo. Przez dwa wakacyjne miesiące w stolicy Śląska wystąpią najpopularniejsi polscy artyści. Wszystko to w ramach cyklu plenerowych koncertów Lato w Plenerze. Wszystkich spragnionych muzycznych emocji na żywo zapraszamy do Katowic na cykl koncertów plenerowych. Lato w Plenerze to kilkanaście wydarzeń, podczas których usłyszymy znanych polskich artystów reprezentujących różne […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.