Cykl koncertów Lato w Plenerze – sprawdź, kto wystąpi

Obserwuj nas na instagramie:

Lato w Katowicach zapowiada się bardzo koncertowo. Przez dwa wakacyjne miesiące w stolicy Śląska wystąpią najpopularniejsi polscy artyści. Wszystko to w ramach cyklu plenerowych koncertów Lato w Plenerze.

Wszystkich spragnionych muzycznych emocji na żywo zapraszamy do Katowic na cykl koncertów plenerowych. Lato w Plenerze to kilkanaście wydarzeń, podczas których usłyszymy znanych polskich artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Lato w Plenerze – kto wystąpi?

W ramach cyklu Lato w Plenerze odbędzie się kilkanaście koncertów. Sprawdźcie, kogo tego lata usłyszymy na dziedzińcu klubu P23 w Katowicach:

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Nie przegapcie!

Zasady bezpieczeństwa:

  • Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
  • Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2m lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje).
  • Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk
lato w plenerze

Lato w Katowicach zapowiada się bardzo koncertowo. Przez dwa wakacyjne miesiące w stolicy Śląska wystąpią najpopularniejsi polscy artyści. Wszystko to w ramach cyklu plenerowych koncertów Lato w Plenerze. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →