fot. Kvlt

Palaye Royale podbiją tegoroczne Lato w Plenerze


23 lipca 2022

Podziel się newsem:

Palaye Royale rozgrzeją Polskę do czerwoności. Wszystko to za sprawą zbliżającego się koncertu zespołu podczas tegorocznego Lata w Plenerze.

Poznaniu, szykuj się na ogniste wydarzenie!

Palaye Royale, którzy podbili muzyczny rynek swoimi bangerami takimi jak Nervous Breakdown czy też Warhol, powracają na polskie sceny! Tym razem zespół rozgrzeje do czerwoności Poznań. Sensacyjna formacja fashion art rockowa wystąpi 17 sierpnia w ramach cyklu Lato w Plenerze 2022 w poznańskim SkwerPlay.

Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was na Lato w Plenerze 2022! 

– czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

Przeczytaj także: Daði Freyr w Polsce! Wokalista wystąpi w Poznaniu już w lipcu tego roku

Palaye Royale
Palaye Royale fot. RoundHouse

Formacja Palaye Royale muzyczną scenę podbija już od 2008 roku. Początkowo zespół tworzył pod nazwą Kropp Circle, aż do jej zmiany w 2011 roku. Na swoim koncie Palaye Royale mają wydane do tej pory EP-ki The Ends Beginning czy Get Higher / White oraz albumy Boom Boom Room (Side A) i Boom Boom Room (Side B).

Ostatni krążek zespołu to koncepcyjna płyta The Bastards, która ukazała się w 2020 roku. Promowały go takie single jak Massacre, The New American Dream, Hang on to Yourself i Fucking with My Head, które będziemy mogli usłyszeć na żywo podczas zbliżającego się koncertu!

Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Świeżo po wyprzedanym koncercie w warszawskiej Progresji Amerykanie z Palaye Royale przyjadą na pierwszy plenerowy koncert do Poznania, który odbędzie się 17 sierpnia na Skwer Play.

– zachęcają organizatorzy.

Palaye Royale – Hang On To Yourself, posłuchaj!

Kup bilety na tegoroczne Lato w Plenerze

Jeśli więc chcielibyście usłyszeć formację na żywo, to teraz macie ku temu idealną sposobność. Koniecznie złapcie więc swoje bilety, które już teraz dostaniecie na stronie Biletomat.pl.

Palaye Royale rozgrzeją Polskę do czerwoności. Wszystko to za sprawą zbliżającego się koncertu zespołu podczas tegorocznego Lata w Plenerze. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Poznaniu, szykuj się na ogniste wydarzenie! Palaye Royale, […]

Kup bilety na LATO W PLENERZE!

Biletomat.pl
125 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →