Lady Pank zagra w Łodzi w ramach cyklu Lato w Plenerze


15 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

22 sierpnia grupa Lady Pank zagra swój ostatni koncert w ramach cyklu Lato w Plenerze. Zespół wystąpi w łódzkich Ogrodach Geyera. Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży.

Lato w Plenerze cykl koncertów organizowanych przez WiniaryBookings. Przez całe lato, w 8 polskich miastach odbywają się koncerty przedstawicieli rozmaitych gatunków. Wśród nich znalazł się zespół Lady Pank, który już 22 sierpnia zawita do Łodzi.

Lady Pank to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych. Grupa powstała w 1981 roku z inicjatywy Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego. Zespół ma na swoim koncie ponad 20 albumów studyjnych. Za sprzedaż albumów uzyskali dwie platynowe płyty i sześć złotych. Do ich największych przebojów można zaliczyć m.in. Tańcz, głupia, tańcz, Kryzysowa narzeczona, Mniej niż zero, Fabryka małp, Wciąż bardziej obcy, Zostawcie Titanica czy Zawsze tam, gdzie ty.

12 marca 2021 roku ukazał się najnowszy krążek Lady PankLP40, wydany w roku jubileuszu 40 lat istnienia zespołu.

Swoje 40-te urodziny zespół postanowił uczcić dwunastoma piosenkami zawartymi na albumie LP40, które wywołają przypływ endorfin zwłaszcza wśród tych fanów, którzy pokochali twórczość LADY PANK za bezpretensjonalne, chwytliwe melodie i pop rockowe brzmienia, którymi grupa zdobywała sukcesywnie publiczność i szczyty list przebojów od początku swojej kariery w latach 80-tych. Na płycie znaleźć można przebojowe melodie jak w Zostań ze mną, którymi zespół czarował na płycie O dwóch takich co ukradli księżyc w 1986 roku, czy mocne gitarowe riffy w kompozycji Erazm, które mogą przypominać Zamki na piasku z debiutanckiej płyty zespołu wydanej w 1983 roku. 

czytamy w informacji prasowej

Lady Pank w Łodzi w ramach cyklu Lato w Plenerze – bilety

Koncert w Łodzi będzie ostatnim występem zespołu w ramach cyklu Lato w Plenerze. Wejściówki na to wydarzenie w cenie 115 zł są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl. Lady Pank promować będą swoje najnowsze wydawnictwo, ale z pewnością nie zabraknie także największych hitów. Nie przegapcie!


Na Biletomat.pl znajdziecie także bilety na pozostałe koncerty cyklu Lato w Plenerze. Sprawdźcie, kto jeszcze tego lata wystąpi w Waszym mieście.

22 sierpnia grupa Lady Pank zagra swój ostatni koncert w ramach cyklu Lato w Plenerze. Zespół wystąpi w łódzkich Ogrodach Geyera. Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →