fot. materiały promocyjne

Palaye Royale wystąpią ponownie w Polsce na dwóch koncertach


21 listopada 2022

Podziel się newsem:

Już w styczniu 2023 roku Palaye Royale przyjadą do Polski promować swój nadchodzący album koncertami w Warszawie oraz Krakowie.

Nowy album już dostępny

Palaye Royale są zespołem, którego nie trzeba przedstawiać fanom współczesnego glam rocka. Ich niezwykle energiczna twórczość inspirowana My Chemical Romance, a także punkowymi brzmieniami ładuje pozytywną energią i niesie fanów na całym świecie. 28 października zadebiutował ich nowy krążek, Fever Dream, będący czwartym studyjnym albumem zespołu. Wydawnictwo promowały single Punching Bag, Line It Up, Oblivion, Broken, Fever Dream, Paranoid, Lifeless Stars, a także No Love In LA, które okazało się największym hitem. Jesteście ciekawi, jak Fever Dream brzmi na żywo? Już w styczniu będziecie mieli okazję się przekonać.

Palaye Royale – No Love In LA

Kup bilety na polskie koncerty Palaye Royale!

Choć fani Palaye Royale mieli okazję ich zobaczyć w naszym kraju w sierpniu tego roku podczas warszawskiego koncertu z serii Lato w Plenerze, już niedługo będą mieli tę możliwość ponownie. Amerykanie wystąpią w Polsce w 2023 roku dwukrotnie. 21 stycznia zagrają w klubie Studio w Krakowie, a już następnego dnia, 22 stycznia, w Warszawie na hali Expo XXI. Oprócz materiału z płyty Fever Dream fani zespołu z pewnością będą mieli okazję usłyszeć także starsze utwory takie jak Mr. Doctor Man, Little Bastards, Tonight Is The Night I Die, a także Lonely, a więc singiel, który w największym stopniu przyczynił się do światowej popularności Palaye Royale. Na trasie towarzyszyć im będzie zespół Yonaka, który wystąpi w roli supportu. Reprezentanci Brighton to przedstawiciele starego dobrego rocka. Bilety zarówno na krakowski, jak i warszawski koncert są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Już w styczniu 2023 roku Palaye Royale przyjadą do Polski promować swój nadchodzący album koncertami w Warszawie oraz Krakowie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Kup bilety na koncerty Palaye Royale!

Biletomat.pl
140 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →