5 outdoorowych miejscówek na wakacyjny chill w Poznaniu!


15 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Nad morze za daleko, a nad jeziorem kąsają komary? Jeśli spędzasz lato w mieście, ale mimo to chcesz poczuć piasek pod stopami – podpowiadamy, gdzie wybrać się w Poznaniu na wakacyjny chill!

Po 8 godzinach pracy w klimatyzowanym open space’ie miło jest odpocząć pod chmurką, poczuć wiatr we włosach i wypić orzeźwiający napój przy nutach dobrej muzyki.

Gdzie w Poznaniu warto spędzać latnie wieczory i weekendy? :) Oto nasze wakacyjne TOP 5!

  1. NOCNY TARG TOWARZYSKI

Leżaki, piasek, parasole, dobry streed food, a do tego bardzo bogaty program program kulturalno-imprezowy. Na Nocnym w weekendy naprawdę dużo się dzieje – są koncerty, pokazy filmów, imprezy, stand up’y… Za dnia można tu po prostu leniwie poczilować albo artystycznie się powyżywać podczas licznych warsztatów i zajęć kreatywnych.

2. BRZEG WSCHODNI

Tu odpoczniecie w otoczeniu stuletnich ogrodów i willi wioślarskiej przystani Polonia, zajadając się dobrą pizzą i popijając prosecco. Brzeg Wschodni to dobra opcja zarówno na bifor, jak i na after (tu organizowane jest m.in. Kaskada Festival Afterparty), dlatego spokojnie można spędzić tu czas od zachodu do wschodu Słońca. Albo odwrotnie – jak kto woli. ;) W przypadku większych imprez organizatorzy dbają o to, by plaża była zadaszona, więc przed przyjściem do Brzegu Wschodniego nie trzeba sprawdzać pogody.

4. KONTENER ART

Jedna z najstarszych wakacyjnych miejscówek w Poznaniu położona tuż nad brzegiem Warty. Piwko na kontenerowym dachu z widokiem na Katedrę i Ostrów Tumski to już poznański, chilloutowy klasyk. Wieczorem można tu wpaść na koncert lub imprezkę, ale Kontener Art to przede wszystkim miejsce do kreatywnego, aktywnego spędzania czasu – możecie tu (najczęściej za free) nauczyć się podstaw salsy, gry na ukulele albo wziąć udział w warsztatach wokalnych.

4. KINO NAD WARTĄ

Czyli otwarte i darmowe seanse pod chmurką. W tym roku projekcje zaplanowano w 4 różnych lokalizacjach – Cypel Warty, Plaża Rataje, Przystanek Politechnika oraz Plaża Szeląg, a w trakcie wakacji wyświetlone zostaną takie filmy, jak La La Land czy Zacznijmy od nowa. Dokładny repertuar filmowych seansów w plenerze znajdziecie TUTAJ. 

5. PERYSKOP/PERYGRÓD

Streetartowy ogródek tuż przy Starym Rynku, w którym poza świetnymi imprezami pogracie w kosza i zrobicie grilla (kiełbaski we własnym zakresie.) A jeśli w niedzielne popołudnie nadal będzie rozpierać Was energia – koniecznie wpadnijcie na najlepszą imprezę kończącą każdy weekend w Poznaniu pod hasłem Plug.In.

 

Nad morze za daleko, a nad jeziorem kąsają komary? Jeśli spędzasz lato w mieście, ale mimo to chcesz poczuć piasek pod stopami – podpowiadamy, gdzie wybrać się w Poznaniu na wakacyjny chill! Po 8 godzinach pracy w klimatyzowanym open space’ie miło jest odpocząć pod chmurką, poczuć wiatr we włosach i wypić orzeźwiający napój przy nutach […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →