fot. materiały prasowe

Nocny Targ Towarzyski: ostatni weekend sezonu na grubo


17 września 2021

Podziel się newsem:

Nocny Targ Towarzyski kończy sezon, ale za to w jakim stylu. Ostatnie podrygi lata muszą zostać odpowiednio wykorzystane, więc na Nocnym w Poznaniu ani na moment nie przestanie kręcić się impreza. Drinki, dancefloor oraz różnorodne koncerty. Krótko mówiąc: wpadajcie na Kolejową już na dobre pożegnać wakacje.

Nocny Targ Towarzyski – sponsor weekendów od maja do września

Jest to niekwestionowalnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych letnich miejscówek w Poznaniu. Destynacja wszelkich weekendowych wędrówek, które – a wiem to z doświadczenia – albo na Nocnym się zaczynają, albo się na nim kończą. Dobry na before, na after, sprawdza się także jako główna atrakcja wieczoru, czy nawet niezobowiązujące wyjście z ziomkami, które nie aspiruje do przekształcenia się w regularną imprezę. Nocny Targ Towarzyski ma w sobie ten lekki vibe labiryntu i potrafi też wciągnąć bez pamięci. Nietrudno przecież szukając najlepszego drinka skręcić na halę i całkowicie olać pragnienie, a w zamian za to po prostu wsiąknąć w trwającą potańcówkę. Miejscówka otwiera się w majówkę, natomiast wraz z końcem września przechodzi w stan spoczynku. Zarówno otwarcie, jak i finał swej działalności świętuje hucznie. Przekonajcie się zresztą sami i zobaczcie, jakie atrakcje czekają na Was na Kolejowej w Poznaniu.

Nocny Targ Towarzyski Poznań weekend
fot. materiały prasowe

Gverilla sponsoruje ostatnie tańce

Już dziś, tj. w piątek 17 września odbędzie się pierwsza część pożegnania z Nocnym Targiem Towarzyskim. Miejscówka zaplanowała je wyjątkowo przemyślanie. Pod chmurką zagrają dla was bowiem DJ-e, którzy regularnie przez całe wakacje przejmowali pod swoje dyktando parkiety na Kolejowej. Wieczór uświetnią: Simo&Biskup, DJ Łebski, Disco Teddy, Tony Handle, DJ Niedojechał, Kuvau, Pablo oraz Bassmen. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Gverilla, artysta, raper i specjalista od bujających letniaczków. Współpracował m.in. z Tymkiem, Margaret, duetem Flirtini, Dziarmą, braćmi Kacperczyk, czy Michałem Aniołem.

Michał Anioł ft. Gverilla – Splash

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Mamy za sobą wieczory, które dzięki Wam były magiczne! 🔮
Razem sprawiliśmy, że każdego dnia Kolejowa tętniła życiem i dobrą zabawą! To lato zdecydowanie upłynęło pod znakiem towarzyskości i za to Wam DZIĘKUJEMY!

– czytamy na stronie wydarzenia

Peja Slums Attack świętuje 45 urodziny

Poznański raper 17 września zagra na Nocnym Targu Towarzyskim specjalny koncert, promujący album Ricardo. Będzie to przy tym występ wyjątkowy – prócz tego, że na scenie zobaczymy specjalnych, nieujawnionych gości, to cały dochód ze sprzedanych biletów zostanie przeznaczony na rehabilitację Tobiasza Nadolczaka. Po tym jubileuszowym koncercie Peji, stery imprezy przejmą Biskup i Simo, a do rana będzie trwał after. Biba z Rychem nie może przecież skończyć się o 22.00, więc jeśli nie załapaliście się na bilety na występ, to przynajmniej wbijajcie na tą mniej oficjalną część urodzin rapera.

Rychu Peja zagra ponadto jeszcze kilka koncertów promujących album Ricardo. Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

1 października 2021 – Pub Spółdzielczy, Rzeszów – bilety
29 października 2021 – Akademia Club, Wrocław – bilety

Organek na Nocnym Targu Towarzyskim

Koncert zespołu Organek zamknie cykl miejskich koncertów Betonowy Las. W ramach eventu, w Poznaniu grały takie gwiazdy jak na przykład Daria Zawiałow, Coals, czy Tymek. Oragnek swoje show da w sobotę, 18 września i będzie to idealny moment, by zobaczyć grupę na żywo w letniej odsłonie ich minitrasy. Zespół w lipcu wydał album Ocali Nas Miłość, nagrany z okazji 77. rocznicy powstania warszawskiego, natomiast jeszcze w tym roku ma ukazać się ich kolejna płyta. Krążek Na razie stoję, na razie patrzę został zapowiedziany na 8 października. Podczas koncertu na Nocnym Targu Towarzyskim niechybnie więc można spodziewać się prezentacji nowych utworów. Nie przegapcie!

Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Organek – Doppelgänger

Ostatni Różowy na Nocnym

Ostateczne pożegnanie, które potrwa faktycznie do samego rana? W sobotę 18 czerwca na Nocnym Targu Towarzyskim odbędzie się ostatnia z ostatnich imprez w sezonie. Od 3.00 do 9.00. będą grać tam dla was wasi ulubieni DJ-e. Za konsoletą staną: DJ Niedojechał, Disco Teddy, Jakub Przewoźny, ŻAR, Rejw Dejw, KRZ1, Longer, Bassment, Adam Passon oraz Boarding Pass. Wpadajcie bez wymówek i zakończcie lato tak, jakby jutra miało nie być!

Nocny Targ Towarzyski kończy sezon, ale za to w jakim stylu. Ostatnie podrygi lata muszą zostać odpowiednio wykorzystane, więc na Nocnym w Poznaniu ani na moment nie przestanie kręcić się impreza. Drinki, dancefloor oraz różnorodne koncerty. Krótko mówiąc: wpadajcie na Kolejową już na dobre pożegnać wakacje. Nocny Targ Towarzyski – sponsor weekendów od maja do […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Organek | Betonowy Las | 18 września, Nocny Targ Towarzyski, Poznań

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →