fot. Igor Wojtkowiak

Peja Slums Attack z nową gościnną zwrotką. Raper udzielił się w „Być sobą” Jasona


17 września 2021

Podziel się newsem:

Rychu Peja udzielił się gościnnie w najnowszym utworze bytomskiego rapera Jasona. Singiel pojawił się na oficjalnym kanale poznaniaka, jednak na razie nie zwiastuje to długofalowej współpracy.

Peja dograł się bytomskiemu raperowi

Legenda poznańskiego rapu dograła zwrotkę szerzej nieznanemu Jasonowi. Raper z Bytomia regularnie publikuje utwory na prywatnym kanale JASON KARBIOWSKI STYL. Być sobą pojawiło się jednak na oficjalnym kanale YouTube Peji, który postanowił pomóc w promowaniu twórczości swego kolegi po fachu. Na razie nie wiadomo, czy to jednorazowa sytuacja, czy Peja ponownie ma zamiar promować mniej znanych twórców. Za bit do utworu odpowiedzialny jest Tune Seeker.

Jason feat. Peja/Slums Attack – Być sobą

Poznaniak zaprosił Jasona do zagrania supportu

10 września Peja zagrał koncert w krakowskim Klubie Kwadrat. Przed występem rapera, którego wspomagali Gandzior i DVJ Rink, wystąpił Jason. Współautor Być sobą z tej okazji zamieścił na swoim kanale dwuminutowe nagranie streszczające jego koncert. Oprócz bytomskiego twórcy, przed headlinerem wystąpiła również Bronx7 – krakowska raperka.

Zobacz: Peja komentuje 25-lecie Slums Attack

oficjalny plakat krakowskiego koncertu

Jason gra support na krakowskim koncercie

Peja promuje Ricardo

Poznaniak nie przestaje promować swojego ostatniego albumu. Dziś raper świętuje 45. urodziny wyprzedanym show w Poznaniu. Raper postanowił celebrować urodziny charytatywnie. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów na jubileuszowy koncert zostanie przeznaczony na rehabilitację Tobiasza Nadolczaka. Chłopiec zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym, padaczką lekooporną oraz wzmożonym napięciem mięśniowym.

Oprócz Rycha, Gandziora i Rinka, na scenie pojawią się goście-niespodzianki. Po koncercie zaplanowano sety Biskupa i Simo. Natomiast w październiku odwiedzi Rzeszów i Wrocław. Bilety na koncerty dostępne są na stronie Biletomat.pl.

Rychu Peja udzielił się gościnnie w najnowszym utworze bytomskiego rapera Jasona. Singiel pojawił się na oficjalnym kanale poznaniaka, jednak na razie nie zwiastuje to długofalowej współpracy. Peja dograł się bytomskiemu raperowi Legenda poznańskiego rapu dograła zwrotkę szerzej nieznanemu Jasonowi. Raper z Bytomia regularnie publikuje utwory na prywatnym kanale JASON KARBIOWSKI STYL. Być sobą pojawiło się […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup bilet na koncert Peja & Slums Attack

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →