„Richtown” – Peja prezentuje ponad 7 minutowy posse cut. „AR-15” już dostępne


21 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Peja w miniony weekend opublikował swoje trzecie wydawnictwo w tym roku. Natomiast wczoraj, do sieci wleciał ponad 7 minutowy posse cut z udziałem poznańskich raperów. Sprawdźcie.

Peja zaprasza do Richtown

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Peja nosi się z zamiarem wydania trzeciego albumu w tym roku – EP’ki AR-15. Było to niemałym zaskoczeniem, bowiem we wrześniu ukazał się pełnoprawny, składający się z 18 utworów Black Album, a wcześniej swoją premierę miała EP’ka 2050

Raper jednak, jako uosobienie karabinu powtarzalnego, nie zamierzał trwonić żadnych pocisków, a także swojej lirycznej formy. Rychu bowiem niczym AR-15, swoimi linijkami trafia w sedno poruszanych problemów.

Peja
Peja – AR-15 EP – okładka albumu

I takie też jest AR-15. Co prawda nie ma tam bezpośrednich strzałów jak podejrzewaliśmy. Niemniej jednak, te pojawiają się pomiędzy wersami. Natomiast klimat całego EP, został poniekąd wymieszany pomiędzy oldschoolowym a nowoczesnym brzmieniem, jednak nie aż tak mocno, jak miało to miejsce na 2050.

Warto także zwrócić uwagę na to, że pomimo 9 utworów, Peji udało zaprosić się na album kilku konkretnych gości. Na AR-15 usłyszeć możemy między innymi nieco zapomnianą legendę amerykańskiej sceny jaką jest Kool G Rap.

Peja/Slums Attack & Magiera – AR-15

Jednakże to nie jego obecność sprawiła, że o albumie zrobiło się jeszcze głośniej niż dotychczas. Rychu bowiem, na trwający nieco ponad 7 minut posse cut zaprosił aż 12 poznańskich raperów, którzy swoje zwrotki dograli do rozszerzonej wersji Richtown.

Tym samym, po bardzo długiej przerwie usłyszeliśmy między innymi Kobrę, Faziego, Gandziora ale przede wszystkim Icemana, z którym Peja przez wiele lat tworzył zespół Slums Attack.

Peja feat. Gandzior, Kobra, Respo, Deep, Bandura, Grzybek, Simpson, BJN, Peleoko, Hans, Fazi, Iceman – Richtown

EP’ka AR-15, a także poprzednie tegoroczne wydawnictwa Peji, dostępne są pod tym linkiem.

Peja w miniony weekend opublikował swoje trzecie wydawnictwo w tym roku. Natomiast wczoraj, do sieci wleciał ponad 7 minutowy posse cut z udziałem poznańskich raperów. Sprawdźcie. Peja zaprasza do Richtown Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Peja nosi się z zamiarem wydania trzeciego albumu w tym roku – EP’ki AR-15. Było to niemałym zaskoczeniem, bowiem […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →