25 LAT PEJA/SLUMS ATTACK – wiemy, kto wystąpi z raperem na jubileuszowym koncercie!


22 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Znamy pełen skład gości, których Peja zaprosił z okazji 25-lecia pracy scenicznej.

Już 27 października w poznańskiej Arenie Peja i Slums Attack świętować będą okrągły jubileusz! Z tej okazji na scenie razem z raperem pojawią się zaproszeni goście.

Kogo zobaczymy i usłyszymy podczas koncertu 25 LAT PEJA/SLUMS ATTACK? 

Oto pełna lista zaproszonych gości: GANDZIOR, DVJ. RINK, KONRA, ICEMAN, HIRASS, BRAHU, HEMP GRU, SOKÓŁ, PEZET, PIH, BETEO, DIXON 37, KACPER HTA, DJ. ZEL, RESPO, PATOKALIPSA, VIXEN, KAEN, AZYL, LOGO DZIELNICY, PIĘĆ DWA, SIMPSON, SIGMA NGWM/DJ. WLB, DONO, GLACA, HELLFIELD, BUCZER, ZELO (PTP), WIRASZKO, MUCHY.

Z okazji zbliżającego się koncertu Peja poinformował również, że jego najnowsza płyta 25_godzin jest już praktycznie gotowa i jeszcze przed koncertem w poznańskiej Arenie możemy liczyć na nowy teledysk. :)

Kto chce świętować z Rychem Peją jego 25-lecie może zgarnąć ostatnie wejściówki na koncert na Biletomat.pl. :)

Znamy pełen skład gości, których Peja zaprosił z okazji 25-lecia pracy scenicznej. Już 27 października w poznańskiej Arenie Peja i Slums Attack świętować będą okrągły jubileusz! Z tej okazji na scenie razem z raperem pojawią się zaproszeni goście. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →