25 LAT PEJA/SLUMS ATTACK – wiemy, kto wystąpi z raperem na jubileuszowym koncercie!

Ania Hofman
22 października 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Znamy pełen skład gości, których Peja zaprosił z okazji 25-lecia pracy scenicznej.

Już 27 października w poznańskiej Arenie Peja i Slums Attack świętować będą okrągły jubileusz! Z tej okazji na scenie razem z raperem pojawią się zaproszeni goście.

Kogo zobaczymy i usłyszymy podczas koncertu 25 LAT PEJA/SLUMS ATTACK? 

Oto pełna lista zaproszonych gości: GANDZIOR, DVJ. RINK, KONRA, ICEMAN, HIRASS, BRAHU, HEMP GRU, SOKÓŁ, PEZET, PIH, BETEO, DIXON 37, KACPER HTA, DJ. ZEL, RESPO, PATOKALIPSA, VIXEN, KAEN, AZYL, LOGO DZIELNICY, PIĘĆ DWA, SIMPSON, SIGMA NGWM/DJ. WLB, DONO, GLACA, HELLFIELD, BUCZER, ZELO (PTP), WIRASZKO, MUCHY.

Z okazji zbliżającego się koncertu Peja poinformował również, że jego najnowsza płyta 25_godzin jest już praktycznie gotowa i jeszcze przed koncertem w poznańskiej Arenie możemy liczyć na nowy teledysk. :)

Kto chce świętować z Rychem Peją jego 25-lecie może zgarnąć ostatnie wejściówki na koncert na Biletomat.pl. :)

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.