Peja & SLUMS ATTACK świętują 25. jubileusz w poznańskiej Arenie!


10 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

“Ten koncert to muzyczna wędrówka z odrapanej kamienicy wprost na czerwony dywan.”

Po pięciu latach przerwy Peja ze swoim zespołem powraca na scenę! W tym roku poznański raper obchodzi 25.lecie pracy scenicznej i z tej okazji zaprasza do wspólnego świętowania w poznańskiej Arenie. Jubileuszowy koncert Peja & SLUMS ATTACK zagrają 27 października, a na scenie razem z Peją pojawią się zaproszeni przez niego goście. :)

Ten koncert to muzyczna wędrówka z odrapanej kamienicy wprost na czerwony dywan. To historia chłopaka, który dzięki pasji zyskał szansę na odmianę swojego losu. To czas, w którym poznał masę ludzi, odwiedził sporo miejsc, wiele zobaczył i wiele się nauczył. To czas właściwych wyborów i banalnych błędów. (…) SLUMS ATTACK to moja tożsamość – nie tylko muzyczna. SLUMS ATTACK jest moją historią. To historia mojego życia. To muzyczny sprawdzian, egzamin dojrzałości. To muzyczna pełnoletniość. Głęboko wierzę, że to Wydarzenie pod wieloma względami będzie wyjątkowe. Jeśli moja historia do Was przemawia chciałbym Wam za to serdecznie podziękować. (…) Łapiemy się w Arenie. :)

Tymi słowami Rychu Peja zaprasza na swój jubileusz. Wpadajcie do Areny, bo być może na następny koncert Peja/Slums Attack znowu będzie trzeba czekać ładnych parę latek!

 

 

 

“Ten koncert to muzyczna wędrówka z odrapanej kamienicy wprost na czerwony dywan.” Po pięciu latach przerwy Peja ze swoim zespołem powraca na scenę! W tym roku poznański raper obchodzi 25.lecie pracy scenicznej i z tej okazji zaprasza do wspólnego świętowania w poznańskiej Arenie. Jubileuszowy koncert Peja & SLUMS ATTACK zagrają 27 października, a na scenie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →