Mamy nowy teledysk od Peja/Slums Attack!


26 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Kawałek “Tu jest najlepiej” promuje najnowszy album rapera 25_Godzin, który ukaże się jeszcze w tym roku!

Sto lat! Sto lat! Tak już jutro, 27 października zaśpiewamy Rychowi Peji w poznańskiej Arenie na koncercie z okazji 25. lecia jego pracy scenicznej.

Ale zanim to nastąpi – koniecznie sprawdźcie najnowszy klip od Peja/Slums Attack! Produkcją kawałka “Tu jest najlepiej” zajął się Magiera, a za scratch odpowiada  DVJ. Rink.

Peja i Slums Attack nowy kawałek na pewno wykonają na żywo podczas jutrzejszego koncertu. Poza jubilatami na scenie poznańskiej Areny pojawią się również zaproszeni przez rapera goście: GANDZIOR, DVJ. RINK, KONRA, ICEMAN, HIRASS, BRAHU, HEMP GRU, SOKÓŁ, PEZET, PIH, BETEO, DIXON 37, KACPER HTA, DJ. ZEL, RESPO, PATOKALIPSA, VIXEN, KAEN, AZYL, LOGO DZIELNICY, PIĘĆ DWA, SIMPSON, SIGMA NGWM/DJ. WLB, DONO, GLACA, HELLFIELD, BUCZER, ZELO (PTP), WIRASZKO, MUCHY.

Ostatnie wlotki na koncert Peja/Slums Attack + GOŚCIE znajdziecie na Biletomat.pl. :)

Kawałek “Tu jest najlepiej” promuje najnowszy album rapera 25_Godzin, który ukaże się jeszcze w tym roku! Sto lat! Sto lat! Tak już jutro, 27 października zaśpiewamy Rychowi Peji w poznańskiej Arenie na koncercie z okazji 25. lecia jego pracy scenicznej. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →