Łąki Łan z zaskakującym klipem do utworu „EVO”


19 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Łąki Łan z nowościami! Zespół zaprezentował teledysk do swojego nowego singla – EVO. Klip robi wrażenie, zobaczcie!

Łąki Łan z kolejnym singlem z albumu Raut

Utwór EVO pochodzi z piątego albumu Łąki Łan, o tytule Raut. Płyta ta ukazała się na rynku w listopadzie zeszłego roku i została wydana sumptem wytwórni Asfalt Records. Krążek otrzymał nominację do tegorocznych Fryderyków w kategorii Album Roku Alternatywa.

łąki łan

Wypełniony pozytywnym przekazem i pełen funkowych, radosnych brzmień album, zawierający trzynaście utworów, przyniósł do tej pory cztery single – LASS, IBIZA, TAŃCZ oraz ostatni – RADUJ SIĘ KTO MOŻE, który muzycy Łąki Łan zaprezentowali w wyjątkowej formie, nagrywając kawałek podczas sesji online, osobno ze swoich domów.

Łąki Łan – RADUJ SIĘ KTO MOŻE (online session)

Zobacz wyjątkowy teledysk do nowego singla Łąki Łan – EVO

Tym razem zespół osinglował utwór EVO, który sami nazywają mistyczno-elektroniczną balladą o jasnej stronie ewolucji. To również opowieść o popełnianiu błędów, wyciąganiu z nich lekcji, poszukiwaniu radości i wszystkich czynnikach, które kształtują nas, jako ludzi.

To jednak nie wszystko. To utworu powstał wyjątkowy, kosmiczno-futurystyczny teledysk, który przeniesie Was w zupełnie inny wymiar. Za jego produkcję odpowiada siostry Julia oraz Mai z BuiFilm. Zobaczcie i dajcie się porwać temu pozytywnemu przekazowi!

Łąki Łan z nowościami! Zespół zaprezentował teledysk do swojego nowego singla – EVO. Klip robi wrażenie, zobaczcie! Łąki Łan z kolejnym singlem z albumu Raut Utwór EVO pochodzi z piątego albumu Łąki Łan, o tytule Raut. Płyta ta ukazała się na rynku w listopadzie zeszłego roku i została wydana sumptem wytwórni Asfalt Records. Krążek otrzymał […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.