Łąki Łan z zaskakującym klipem do utworu “EVO”


19 czerwca 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Łąki Łan z nowościami! Zespół zaprezentował teledysk do swojego nowego singla – EVO. Klip robi wrażenie, zobaczcie!

Łąki Łan z kolejnym singlem z albumu Raut

Utwór EVO pochodzi z piątego albumu Łąki Łan, o tytule Raut. Płyta ta ukazała się na rynku w listopadzie zeszłego roku i została wydana sumptem wytwórni Asfalt Records. Krążek otrzymał nominację do tegorocznych Fryderyków w kategorii Album Roku Alternatywa.

łąki łan

Wypełniony pozytywnym przekazem i pełen funkowych, radosnych brzmień album, zawierający trzynaście utworów, przyniósł do tej pory cztery single – LASS, IBIZA, TAŃCZ oraz ostatni – RADUJ SIĘ KTO MOŻE, który muzycy Łąki Łan zaprezentowali w wyjątkowej formie, nagrywając kawałek podczas sesji online, osobno ze swoich domów.

Łąki Łan – RADUJ SIĘ KTO MOŻE (online session)

Zobacz wyjątkowy teledysk do nowego singla Łąki Łan – EVO

Tym razem zespół osinglował utwór EVO, który sami nazywają mistyczno-elektroniczną balladą o jasnej stronie ewolucji. To również opowieść o popełnianiu błędów, wyciąganiu z nich lekcji, poszukiwaniu radości i wszystkich czynnikach, które kształtują nas, jako ludzi.

To jednak nie wszystko. To utworu powstał wyjątkowy, kosmiczno-futurystyczny teledysk, który przeniesie Was w zupełnie inny wymiar. Za jego produkcję odpowiada siostry Julia oraz Mai z BuiFilm. Zobaczcie i dajcie się porwać temu pozytywnemu przekazowi!

Łąki Łan z nowościami! Zespół zaprezentował teledysk do swojego nowego singla – EVO. Klip robi wrażenie, zobaczcie! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Łąki Łan z kolejnym […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →