Łąki Łan z pierwszą zapowiedzią nowej płyty. Posłuchajcie utworu „LASS”


24 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na kanale AsfaltRecords pojawił się nowy teledysk od grupy Łąki Łan. Utwór LASS to pierwsza zapowiedź ich nowej płyty, która ukaże się jesienią.

Zespół Łąki Łan znany jest z niesamowicie energetycznych koncertów i nie bez powodu przez wielu są nazywani najlepszym zespołem koncertowym w kraju. Przez lata wypracowali swoje niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje łącząc w sobie wiele gatunków muzycznych. Ich twórczość naznaczona jest tekstami Paprodziada mówiącymi w dużej mierze o zamiłowaniu do natury. 

Łąki Łan – nowa płyta

Na jesień tego roku zapowiadana jest premiera nowego albumu, który zespół wyda własnym sumptem, w dystrybucji Asfalt Distro (połączenie wytwórni Asfalt i NWJ). Wcześniejsze płyty ukazywały się nakładem Warner Music Poland.

Poznaliśmy właśnie pierwszy singiel, który pojawił się na płycie. Zespół w utworze LASS zachęca do życia bliżej natury. Za oprawę graficzną i wizualną singla odpowiada warszawskie studio Rendeer.

LASS – baśniowy przyjaciel, strażnik korzeni, duchowy inspirator, pokorny inhalator. Troszczy się o nas od prawieków. Czas zatroszczyć się o niego. Łąki Łan składa hołd i zaprasza do odnowienia radosnej, głębokiej, czystej relacji z Żywym Leśnym Królestwem z którym wszyscy jesteśmy nierozerwalnie połączeni. Czas do Lasu iść znowu!

Łąki Łan – LASS

Łąki Łan – jesienna trasa koncertowa

15.11. – Katowice, P23
22.11. – Poznań, Tama
23.11. – Poznań, Tama
29.11. – Gdańsk, Stary Maneż
30.11. – Gdańsk, Stary Maneż
08.12. – Kraków Studio
13.12. – Wrocław, A2
14.12. – Łódź, Wytwórnia
19.12. – Warszawa, Palladium
20.12. – Warszawa, Palladium

Bilety na koncerty w Poznaniu i Łodzi są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Łąki Łan - Poznań, Łódź

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.