Łąki Łan i Nokta Festival zapraszają do wspólnego stworzenia klipu


09 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół Łąki Łan 18 kwietnia miał wystąpić w ramach Before Party przed Nokta Festival. Jako, że koncert został odwołany, organizatorzy zapraszają do wspólnego nagrania klipu. Sprawdźcie, co trzeba zrobić.

Nokta Festival to odbywające się w Opolu święto światła i muzyki. W jego trakcie wybrzmiewają m.in. koncerty z wizualizacjami na żywo czy mappingi 3D. Wydarzenie łączy w sobie sztukę i rozrywkę z nowymi technologiami.

Nokta Festival przełożony na 2021 rok

Tegoroczna, czwarta edycja Nokta Festival miała się odbyć w czerwcu, a w ramach rozgrzewki, 18 kwietnia w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu, miał odbyć się koncert zespołu Łąki Łan. W związku z obecną sytuacją, wszystkie wydarzenia zostały przeniesione na przyszły rok. Organizatorzy zapewniają, że wystąpi wówczas pełen skład, czyli Łąki Łan, Nosowska, Weiss Video Orchestra i Moritz Simon Geist.

Wystąp w nowym teledysku Łąki Łan

Jednak aby nie zostawić fanów samych sobie, twórcy Nokta Festival wraz z zespołem Łąki Łan zaprosili do wspólnego stworzenia nowego klipu do utworu Tańcz.

Lubicie tańczyć? Tańczcie! Lubicie się wygłupiać? Do dzieła! Nie macie pomysłu? To pomachajcie do kamery, a ekipa Nokta Festival zmontuje nadesłane materiały.

Łąki Łan – Tańcz

Premiera klipu zaplanowana jest na 18 kwietnia, czyli termin niedoszłego koncertu Łąki Łan. Czasu jest już więc niewiele. Zgłoszenia należy przesyłać do 11 kwietnia na adres produkcja@noktafestival.pl.


Obecnie wielu artystów decyduje się na zaproszenie fanów do wspólnego stworzenia klipu. Wcześniej z taką inicjatywą wystąpili m.in. Natalia Przybysz, Happysad, The 1975 czy OneRepublic.


[Aktualizacja] Teledysk Łąki Łan – Tańcz już dostępny

Zespół Łąki Łan 18 kwietnia miał wystąpić w ramach Before Party przed Nokta Festival. Jako, że koncert został odwołany, organizatorzy zapraszają do wspólnego nagrania klipu. Sprawdźcie, co trzeba zrobić. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →