Łąki Łan i Nokta Festival zapraszają do wspólnego stworzenia klipu


09 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zespół Łąki Łan 18 kwietnia miał wystąpić w ramach Before Party przed Nokta Festival. Jako, że koncert został odwołany, organizatorzy zapraszają do wspólnego nagrania klipu. Sprawdźcie, co trzeba zrobić.

Nokta Festival to odbywające się w Opolu święto światła i muzyki. W jego trakcie wybrzmiewają m.in. koncerty z wizualizacjami na żywo czy mappingi 3D. Wydarzenie łączy w sobie sztukę i rozrywkę z nowymi technologiami.

Nokta Festival przełożony na 2021 rok

Tegoroczna, czwarta edycja Nokta Festival miała się odbyć w czerwcu, a w ramach rozgrzewki, 18 kwietnia w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu, miał odbyć się koncert zespołu Łąki Łan. W związku z obecną sytuacją, wszystkie wydarzenia zostały przeniesione na przyszły rok. Organizatorzy zapewniają, że wystąpi wówczas pełen skład, czyli Łąki Łan, Nosowska, Weiss Video Orchestra i Moritz Simon Geist.

Wystąp w nowym teledysku Łąki Łan

Jednak aby nie zostawić fanów samych sobie, twórcy Nokta Festival wraz z zespołem Łąki Łan zaprosili do wspólnego stworzenia nowego klipu do utworu Tańcz.

Lubicie tańczyć? Tańczcie! Lubicie się wygłupiać? Do dzieła! Nie macie pomysłu? To pomachajcie do kamery, a ekipa Nokta Festival zmontuje nadesłane materiały.

Łąki Łan – Tańcz

Premiera klipu zaplanowana jest na 18 kwietnia, czyli termin niedoszłego koncertu Łąki Łan. Czasu jest już więc niewiele. Zgłoszenia należy przesyłać do 11 kwietnia na adres produkcja@noktafestival.pl.


Obecnie wielu artystów decyduje się na zaproszenie fanów do wspólnego stworzenia klipu. Wcześniej z taką inicjatywą wystąpili m.in. Natalia Przybysz, Happysad, The 1975 czy OneRepublic.


[Aktualizacja] Teledysk Łąki Łan – Tańcz już dostępny

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: