Nosowska zagra latem na Nocnym Targu Towarzyskim

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Katarzyna Nosowska powraca z serią letnich koncertów plenerowych. Artystka ponownie odwiedzi Poznań, gdzie zagra na Nocnym Targu Towarzyskim!

Ikona polskiej, kobiecej sceny muzycznej, Katarzyna Nosowska, po zakończeniu projektu Męskie Granie 2019, gdzie była częścią corocznej Orkiestry, na chwilę zniknęła z muzycznej estrady. Jesienią zaangażowała się w trasę Zmalowane Wrota, podczas której występowała raczej w roli trochę stand-uperki, trochę mentorki, trochę narratorki opowiadającej o tym, co ją dotyka, co na nią wpływa i o relacjach międzyludzkich.

Katarzyna Nosowska wraca do koncertowania

Choć jesienny projekt Katarzyny Nosowskiej okazał się być bardzo udany, to fani chyba jednak wolą ją w muzycznej odsłonie. Ci mogą odetchnąć, bo artystka wraca na scenę już latem! Zagra podczas kilku festiwali i innych wakacyjnych inicjatyw, takich jak cykl Letnie Napięcie, ZEW się budzi Festiwal, 3-majówka we Wrocławiu, czy Kazimiernikejszyn.

Nosowska
Fot. Marlena Bielińska

Katarzyna Nosowska na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu

Wśród powyższych nie zabraknie również koncertu w Poznaniu. Katarzyna Nosowska przyjedzie do stolicy Wielkopolski już 4 czerwca, aby wystąpić na Nocnym Targu Towarzyskim – jednej z ulubionych przez fanów letniej, muzyczno-rozrywkowej miejscówki w Poznaniu. Artystka podczas koncertu zaprezentuje oczywiście utwory ze swojego najnowszego, solowego albumu Basta, ale możecie się również spodziewać kilku starszych klasyków.

Bilety na koncert Katarzyny Nosowskiej w Poznaniu, na Nocnym Targu Towarzyskim znajdziecie na Biletomat.pl. Nie może Was tam zabraknąć!

Nosowska Nocny Targ Towarzyski

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nosowska – Poznań | Nocny Targ Towarzyski | 4 czerwca 2020, Czwartek, Nocny Targ Towarzyski

Biletomat.pl
80 - 90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.