Natalia Przybysz zaprasza fanów do udziału w nowym teledysku

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Natalia Przybysz wybrała kolejny singiel ze swojej najnowszej płyty Jak Malować Ogień. Artystka zwróciła się do fanów o pomoc przy stworzeniu teledysku. Sprawdźcie, jak to zrobić.

Natalia Przybysz na nowy, trzeci singiel z płyty Jak Malować Ogień wybrała utwór Kochamy Się Źle. W związku z sytuacją, w jakiej się obecnie znajdujemy, artystka nie jest w stanie stworzyć teledysku w tradycyjnej formie. W związku z tym zwróciła się z prośbą o pomoc do fanów. Chcecie wystąpić w nowym klipie Natalii Przybysz? Sprawdźcie, co trzeba zrobić.

Natalia Przybysz – Kochamy Się Źle

Wystąp w nowym teledysku Natalii Przybysz nie wychodząc z domu

Zadanie jest proste. Wystarczy, że w swoich domach włączycie sobie głośno piosenkę Kochamy Się Źle i nagracie filmik, w którym pokażecie, jak się do niej bawicie. Możecie zrobić to na różne sposoby, pełna dowolność.

Jeśli macie zatem ochotę zapomnieć na chwilę o tym wszystkim, co nas teraz przytłacza, to odpalcie sobie w domach głośno piosenkę “Kochamy się Źle” i nagrajcie się na telefony czy w komputerze, jak tańczycie, śpiewacie, jak szalejecie. W łóżku, na balkonie, w szafie, na kanapie, na stole, pod stołem, do góry nogami, na leżąco, siedząco, sami, z pieskami, kotami, dziećmi, kochanymi żonami i mężami, z kimkolwiek i jak chcecie!

Czas na przesłanie swoich filmików macie do najbliższego piątku, 27 marca. Wszystkie szczegóły znajdziecie w poście poniżej:

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: