Słuchamy w całości: Natalia Przybysz – „Jak Malować Ogień”


25 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dziś do sklepów i serwisów streamingowych trafiła nowa, piąta solowa płyta Natalii Przybysz zatytułowana Jak Malować Ogień. Pojawił się także teledysk do utworu Ogień, który otwiera album.

Jak Malować Ogień to zapis chwil i emocji towarzyszących Natalii Przybysz i jej zespołowi, z którym na stałe koncertuje i tworzy. Oprócz producenta i gitarzysty Jurka Zagórskiego (odpowiedzialnego za produkcję poprzednich albumów Prąd i Światło nocne) do współprodukcji dołączył Mateusz Waśkiewicz (gitara) oraz sekcja rytmiczna – Kuba Staruszkiewicz i Pat Stawiński.

Na płycie znalazło się 10 utworów, w tym dobrze już znany singiel Ciepły Wiatr. Znajdziemy na niej ciepło brzmiącego bluesa, soul i jazz, żywe instrumenty i jak zawsze wyjątkowe i mądre teksty. Fizyczne nośniki albumu zostały wykonane w możliwie jak najbardziej ekologiczny sposób, o czym pisaliśmy tutaj.

W dniu premiery wydawnictwa, w sieci pojawił się także kolejny teledysk, tym razem do utworu Ogień, który otwiera album. Klip wyreżyserowała Anna Bajorek.

Natalia Przybysz o piosence Ogień:

Gdzie drzemie ta siła czyli Ogień? Jeśli jest ona we mnie, jak mogę się do niej dostać, jak z tego ognia czerpać? Czego uczy mnie natura i zwierzęta a czego władze tego świata? Czy emocje takie jak gniew czy złość na pewno nie są mi dziś potrzebne? Jak mogą się manifestować w codziennej czujności tam gdzie jestem?

Natalia Przybysz – Ogień

Posłuchajcie całego albumu:

Natalia Przybysz – Jak Malować Ogień

Dodatkowo, dziś w godzinach 15-19, Natalia Przybysz będzie czekała na fanów w biurze Kayaxu. Będzie to okazja, aby odebrać swój zamówiony egzemplarz osobiście z rąk artystki.

Dziś do sklepów i serwisów streamingowych trafiła nowa, piąta solowa płyta Natalii Przybysz zatytułowana Jak Malować Ogień. Pojawił się także teledysk do utworu Ogień, który otwiera album. Jak Malować Ogień to zapis chwil i emocji towarzyszących Natalii Przybysz i jej zespołowi, z którym na stałe koncertuje i tworzy. Oprócz producenta i gitarzysty Jurka Zagórskiego (odpowiedzialnego […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Natalia Przybysz - Trasa Jak Malować Ogień

Biletomat.pl
od 60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.