Łąki Łan z kolejną zapowiedzią nowej płyty – posłuchajcie singla  „IBIZA”


08 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Łąki Łan zaskoczyli Was poprzednim utworem LASS? Przygotujcie się na coś jeszcze mocniejszego. Przed Wami prawdziwa IBIZA!

Jesteśmy już pewni, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnego, czwartego już albumu od grupy Łąki Łan. Tym razem wydawnictwo ukaże się nakładem Asfalt Records.

Ale zanim to… Zespół podzielił się z nami drugim singlem zapowiadającym płytę. Jeśli skręt w stronę elektroniki przy poprzednim utworze – LASS mocno Was zdziwił to trzymajcie się mocno. Najnowszy kawałek od Łąki Łan jest jeszcze bardziej wykręcony! W końcu to prawdziwa IBIZA!

Łąki Łan – LASS

IBIZA to nabój energetyczny. Człowiek jako elektrownia endorfin, maszyna do wytwarzania radości dla siebie i otoczenia. IBIZA to paliwo dla tej maszyny. Energia Życia wypełnia Wszechświat i go napędza – ruch ku Życiu. Impreza trwa w najlepsze. Wszędzie. Cały czas. Wszyscy W GÓRĘ RĘCE UP!

Tak utwór przedstawia sam zespół. Dla nas brzmi on jak kawałek żywcem wyciągnięty z prawdziwego, imprezowego klubu na słonecznej Ibizie. Posłuchajcie sami!

Łąki Łan – Ibiza

Szczegóły nowego albumu grupy Łąki Łan nie są jeszcze znane. Wiemy jedynie, że ma się on ukazać jesienią. Kto wie, może zespół szykuje nam niespodziankę i wyda płytę z zaskoczenia? W każdym razie nie możemy się doczekać tego, jakie jeszcze szalone dźwięki otrzymamy od Łąki Łan!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także