fot. dagsoon

Michał Szczygieł w końcu debiutuje! Album „Tak jak chcę” nadchodzi

Obserwuj nas na instagramie:

Wyczekiwany od lat, debiutancki album jednego z najpopularniejszych męskich głosów w polskim popie nadchodzi. Michał Szczygieł zapowiada krążek Tak jak chcę. Premiera już w czerwcu!

Michał Szczygieł. Na muzycznym spontanie

Michał Szczygieł zrobił w ostatnich latach sporo zamieszania na polskiej scenie. Po udziale w popularnym telewizyjnym talent show, szybko wbił się do muzycznego mainstreamu za sprawą takich singli, jak Nic Tu Po Mnie, Będzie, Co Ma Być, czy Nie Mamy Nic.

Michał Szczygieł – Nic Tu Po Mnie

W kolejnych latach konsekwentnie podążał swoją drogą, za którą obrał sobie ambitne podejście do popowych produkcji, dzięki czemu szybko zawładnął radiowymi listami przebojów. Nie ma chyba osoby, która nie znałaby jego Spontanu. W ostatnich dniach w rozgłośniach rozhulała się również najświeższa propozycja od Michała, singiel Więcej.

Michał Szczygieł – Więcej

Michał Szczygieł w wirze kolaboracji

Mimo dość określonej stylistyki, Michał Szczygieł nie dał się jednak zamknąć w sztywnych ramach, a koloryt swoich możliwości pokazywał w międzyczasie w ramach różnych ciekawych kolaboracji, takich jak kawałek Daj Mi Znać z Soblem, Patrz Jak Tańczę, który zasilił nowy krążek kolektywu LOWPASS, czy TGV nagrany z Frostim.

LOWPASS, Michał Szczygieł – Patrz Jak Tańczę

Nie da się ukryć, że Michała ewidentnie ciągnie w stronę hip-hopu, choć raz na jakiś czas, artysta ujawnia także swoją bardziej romantyczną i nostalgiczną odsłonę w takich balladach, jak chociażby ta ostatnia, nagrana na nowy, producencki album PawbeatsaNocna.

Pawbeats feat. Michał Szczygieł – Lodospady

Michał Szczygieł zapowiada swój debiutancki album Tak jak chcę. Znamy datę premiery

Wszystkie swoje dotychczasowe muzyczne inspiracje Michał Szczygieł postanowił w końcu zamknąć w wyczekiwanym debiutanckim albumie Tak jak chcę. To dość wymowny tytuł, który podkreśla pełne luzu podejście do życia i muzyczną stylistykę, jaką operuje Michał. Krążek ujrzy światło dzienne już 18 czerwca. Znajdzie się na nim 11 utworów, w tym kilka dobrze już znanych szerszemu gronu odbiorców singli, a za brzmienie całości odpowiedzialne są dwa niezawodne duety producenckie: Hotel Torino (Dominic Buczkowski-Wojtaszek & Patryk Kumór) oraz Undersealevel Music (Szymon Frąckowiak & Jakub Laszuk).

Michał Szczygieł – Tak jak chcę, tracklista albumu

 1. Tak jak chcę
 2. Nie ma co płakać
 3. Spontan
 4. Jakby co
 5. Więcej
 6. Noga na gaz
 7. Nic tu po mnie
 8. Nie mamy nic
 9. To będzie dobry dzień
 10. Dłonie
 11. Spontan akustycznie (Bonus Track)
Michał Szczygieł album Tak jak chcę
Michał Szczygieł – Tak jak chcę, okładka albumu
fot. dagsoon

Michał Szczygieł – Tak jak chcę, preorder albumu

Preorder krążka Tak jak chcę już wystartował. Michał Szczygieł przygotował dla fanów 200 ekskluzywnych egzemplarzy specjalnego, numerowanego i podpisanego przez artystę wydania tego albumu. Możecie go zamówić tutaj. Nie przegapcie tej, prawdopodobnie jednej z najciekawszych tegorocznych premier w polskim popie! A niech zachętą, do śledzenia dalszych losów tego młodego zawodnika będzie krótki opis płyty Tak jak chcę, który znajdujemy w informacji prasowej:

Michał Szczygieł serwuje słuchaczom nowoczesny pop, będący mieszanką różnych stylów: od dynamicznych, tanecznych hitów o klubowym rodowodzie, przez bujające produkcje z elementami urban, aż po ballady oparte na gitarowych brzmieniach. Całości dopełniają chwytliwe melodie oraz unikalny głos Michała – z jego mocą, wrażliwością i swobodą interpretacji. Energia na debiutanckim albumie Michała Szczygła przypomina tę z udanej randki, do której chętnie wracamy wiele razy z uśmiechem na twarzy i która zapoczątkowała coś pięknego i bardzo ekscytującego.

Michał Szczygieł album Tak jak chcę
Michał Szczygieł, fot. dagsoon

Wyczekiwany od lat, debiutancki album jednego z najpopularniejszych męskich głosów w polskim popie nadchodzi. Michał Szczygieł zapowiada krążek Tak jak chcę. Premiera już w czerwcu! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →