fot. dagsoon

Moje Rytmy #59: Viki Gabor z hitem lata w środku zimy. Oto jej „Napad na serce”

Podziel się newsem:

Viki Gabor wywołała upalne lato w środku zimy za sprawą swojego najnowszego singla Napad na serce. Posłuchajcie i sprawdźcie czego Viki słucha prywatnie, a czego wolałaby już więcej nie słyszeć…

Viki Gabor ofiarą tanecznego napadu na uczucia

Viki Gabor kontynuuje swoją muzyczną ekspansję brzmień ethno, czego kolejnym efektem po poprzednim Toxic Love jest jej najnowszy singiel Napad na serce. Tym razem po polsku, młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej ponownie śpiewa o nastoletniej miłości, a sama mówi o swojej najnowszej piosence:

Napad na serce jest dla mnie przede wszystkim piosenką o tym, aby nie oceniać ludzi zbyt pochopnie. Bohaterka tego utworu odrzuciła pewną znajomość z chłopakiem, ale chwilę potem zdała sobie sprawę, że on jest jednak spoko gościem i może jej decyzja wcale nie była taka dobra. Poczuła między nimi to „przyciąganie”, o którym śpiewam w refrenie.

Viki Gabor napad na serce moje rytmy wywiad
Viki Gabor – „Napad na serce”, okładka singla

Za sprawą swojej tanecznej energii, wydany w środku zimy kawałek w ekspresowym tempie został okrzyknięty hitem lata. Nic dziwnego, skoro za brzmienie Napadu na serce odpowiadają takie postaci jak Tim Crudu oraz DJ Katch – współtwórcy numerów między innymi Avy Max czy The Chainsmokers. Posłuchajcie jak to buja!

Viki Gabor – Napad na serce, zobacz teledysk!

#MojeRytmy: Viki Gabor – wywiad

Viki Gabor ma teraz niezwykle intensywny czas. Artystka oddała się pracy z polskimi oraz zagranicznymi producentami nad swoim nowym albumem oraz przygotowuje się do udziału w popularnym programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Mimo to znalazła również chwilę czasu, aby odpowiedzieć na nasze pytania z serii #MojeRytmy – sprawdźcie!

Utwór, od którego wszystko się zaczęło

Viki Gabor: Superhero

Album, który zmienił moje życie

Viki Gabor: Summer Walker – Over It

Płyta, której kiedyś nie lubiłam, ale doceniłam ją po latach

Viki Gabor: Era Lightskin Justina Biebera! 😃 Album Journals

Utwór, którego nie chcę już więcej słyszeć

Viki Gabor: Olivia Rodrigo – Drivers License

Album, którego słucham najczęściej

Viki Gabor: Summer Walker – Over It 😉

Moje muzyczne guilty pleasures

Viki Gabor: The Weeknd – Call Out My Name

Najlepszy koncert, na którym byłam

Viki Gabor: Byłam na paru koncertach, ale nie mogę na dzień dzisiejszy stwierdzić który był najlepszy. Czekam bardzo na koncerty wspomnianej już dwa razy Summer Walker i D-Block Europe! :D

Film, który każę obejrzeć moim dzieciom

Viki Gabor: The Fresh Prince of Bel-Air, You Got Served, Alladyn

You Got Served
„You Got Served” – kadr z filmu

Film, w którym chciałabym wystąpić jako postać

Viki Gabor: Divergent, Prison Break

Prison Break
„Prison Break” – kadr z filmu

Popkulturowe zjawisko, które lubię trochę za bardzo

Viki Gabor: Y2K!

Viki Gabor napad na serce moje rytmy wywiad
fot. dagsoon

Viki Gabor wywołała upalne lato w środku zimy za sprawą swojego najnowszego singla Napad na serce. Posłuchajcie i sprawdźcie czego Viki słucha prywatnie, a czego wolałaby już więcej nie słyszeć… Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →