Viki Gabor nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny singiel – „Forever and a Night”

Podziel się newsem:

Viki Gabor zaczyna wakacje z przytupem. Właśnie podzieliła się swoim nowym singlem Forever and a Night. Czy będzie kolejny, światowy przebój?

Viki Gabor to zdecydowanie dziewczyna sukcesu. Zwycięstwo w Eurowizji Junior 2019, podwójna platyna za singiel Superhero, platyna za singiel Ramię w ramię z Kayah – to wszystko sprawia, że Viki jest dziś jedną z najpopularniejszych młodych artystek w Polsce i nie tylko!

Viki Gabor ponownie podbija światowy rynek muzyczny

Wokalistka nie osiada jednak na laurach i dzieli się swoim nowym anglojęzycznym singlem Forever and a Night, który jest kontynuacją jej prób zaistnienia na rynku światowym. Z pewnością udaną, bo utwór trafił na playlisty New Music Friday Spotify aż w dziewięciu krajach: Polsce, Finlandii, Turcji, Norwegii, Czechach, Słowacji, Portugalii, Islandii i Indiach.

Viki Gabor Forever and a Night

Viki ponownie współpracowała nad swoim nowym utworem z zagranicznymi artystami – Cutfather, znanym z pracy z Katy Perry, Dagny, czy R3HAB oraz Lawrie Martin, który na swoim koncie ma utwory dla Don Diablo, Zayna oraz Zak Abel. Efekt? Pełen pozytywnej energii, prawdziwy wakacyjny hit!

Sama Viki mówi o Forever and a Night:

Chciałabym, żeby każdy interpretował moje utwory na swój sposób, dla mnie osobiście ta piosenka opowiada o mnie i o moich przyjaciołach mieszkających za granicą, zawsze jest mi bardzo trudno się z nimi pożegnać.

Sprawdź najnowszy singiel Viki Gabor – Forever and a Night

Posłuchajcie zatem najnowszego utworu Viki Gabor i sprawdźcie towarzyszący mu teledysk, który również został nakręcony w Los Angeles, tworząc spójną całość z klipem do poprzedniego singla artystki – Getaway.

Viki Gabor zaczyna wakacje z przytupem. Właśnie podzieliła się swoim nowym singlem Forever and a Night. Czy będzie kolejny, światowy przebój? Viki Gabor to zdecydowanie dziewczyna sukcesu. Zwycięstwo w Eurowizji Junior 2019, podwójna platyna za singiel Superhero, platyna za singiel Ramię w ramię z Kayah – to wszystko sprawia, że Viki jest dziś jedną z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.