Nowy, międzynarodowy hit od Viki Gabor, posłuchajcie “Getaway”


27 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Viki Gabor dzieli się swoim nowym singlem – Getaway. Artystka pracowała nad nim z zagranicznymi twórcami. Zobaczcie klip, który powstał w Los Angeles!

Viki Gabor serwuje nam kolejny przebój

Getaway to nowa piosenka od Viki Gabor, która ma szansę stać się kolejnym hitem na skalę światową. Piosenkarka pracowała bowiem nad nim z takimi twórcami jak Timofei Crudu, Marli Harwood czy Fidolin Walcher, którzy odpowiadają za przeboje takich gwiazd jak Zara Larsson, The Chainsmokers, czy Example.

Viki Gabor Getaway

Wakacyjny teledysk do Getaway prosto z Los Angeles

Dodatkowo, ta młoda wokalistka nakręciła teledysk do swojego nowego singla w Los Angeles, a dokładnie w Four Aces Movie Ranch. Właśnie tam swoje teledyski nagrywały również takie gwiazdy jak Lady Gaga, czy Beyonce.

Koniecznie zobaczcie ten wyjątkowy klip, który powstał przy współpracy z marką PUMA w ramach kolejnej odsłony kampanii PUMA TALENTS!

Kręcenie tego teledysku było wspaniałą przygodą, ale także ogromnym wyzwaniem, wiele godzin pracy w bardzo trudnych warunkach – ale opłaciło się, wszystko wygląda dokładnie tak jak bym chciała!

Getaway – znajdź własny sposób na poradzenie sobie z codziennymi troskami! Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, aby spełnić swoje marzenia!

Viki Gabor udowodniła to rok temu wygrywając konkurs Eurowizja Junior. Dziś potwierdza te słowa, swoim najnowszym kolorowym, wakacyjnym i pełnym pozytywnej energii utworem Getaway!

Viki Gabor Getaway

Viki Gabor dzieli się swoim nowym singlem – Getaway. Artystka pracowała nad nim z zagranicznymi twórcami. Zobaczcie klip, który powstał w Los Angeles! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Viki Gabor […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →