Nowy, międzynarodowy hit od Viki Gabor, posłuchajcie „Getaway”


27 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Viki Gabor dzieli się swoim nowym singlem – Getaway. Artystka pracowała nad nim z zagranicznymi twórcami. Zobaczcie klip, który powstał w Los Angeles!

Viki Gabor serwuje nam kolejny przebój

Getaway to nowa piosenka od Viki Gabor, która ma szansę stać się kolejnym hitem na skalę światową. Piosenkarka pracowała bowiem nad nim z takimi twórcami jak Timofei Crudu, Marli Harwood czy Fidolin Walcher, którzy odpowiadają za przeboje takich gwiazd jak Zara Larsson, The Chainsmokers, czy Example.

Viki Gabor Getaway

Wakacyjny teledysk do Getaway prosto z Los Angeles

Dodatkowo, ta młoda wokalistka nakręciła teledysk do swojego nowego singla w Los Angeles, a dokładnie w Four Aces Movie Ranch. Właśnie tam swoje teledyski nagrywały również takie gwiazdy jak Lady Gaga, czy Beyonce.

Koniecznie zobaczcie ten wyjątkowy klip, który powstał przy współpracy z marką PUMA w ramach kolejnej odsłony kampanii PUMA TALENTS!

Kręcenie tego teledysku było wspaniałą przygodą, ale także ogromnym wyzwaniem, wiele godzin pracy w bardzo trudnych warunkach – ale opłaciło się, wszystko wygląda dokładnie tak jak bym chciała!

Getaway – znajdź własny sposób na poradzenie sobie z codziennymi troskami! Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, aby spełnić swoje marzenia!

Viki Gabor udowodniła to rok temu wygrywając konkurs Eurowizja Junior. Dziś potwierdza te słowa, swoim najnowszym kolorowym, wakacyjnym i pełnym pozytywnej energii utworem Getaway!

Viki Gabor Getaway

Viki Gabor dzieli się swoim nowym singlem – Getaway. Artystka pracowała nad nim z zagranicznymi twórcami. Zobaczcie klip, który powstał w Los Angeles! Viki Gabor serwuje nam kolejny przebój Getaway to nowa piosenka od Viki Gabor, która ma szansę stać się kolejnym hitem na skalę światową. Piosenkarka pracowała bowiem nad nim z takimi twórcami jak […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.