Zobacz dokument z trasy koncertowej Beyoncé


28 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Beyoncé ruszyła w trasę The Formation World Tour w 2016 roku, po wydaniu albumu Lemonade. Zobacz film dokumentalny, który przedstawia kulisy tego przedsięwzięcia.

The Formation World Tour była siódmą światową trasą koncertową Beyoncé. Rozpoczęła się 27 kwietnia 2016 roku w Miami na Florydzie, a zakończyła się 7 października 2016 roku w East Rutherford w New Jersey. Promowała ona płytę Lemonade, która ukazała się kilka dni wcześniej.

W ramach trasy, Beyoncé zagrała 49 koncertów na największych stadionach w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie.

Kilka dni temu na YouTube pojawił się film dokumentalny, który przedstawia kulisy trasy. Oprócz ujęć z koncertów i backstage’u, w dokumencie pojawiają się także wypowiedzi osób zaangażowanych w produkcję koncertów, samej artystki oraz jej fanów.

Beyoncé – The Formation World Tour: Documentary


Beyoncé – dokument Homecoming na Netflixie

To drugi dokument od Bey w tym roku. W kwietniu na platformie Netflix pojawił się film, przedstawiający kulisy jej występu podczas zeszłorocznej edycji jednego z największych festiwali – Coachella. Wystąpiła wówczas po raz pierwszy w roli headlinerki. Dokument Homecoming to ponad dwugodzinna “emocjonalna podróż od koncepcji aż do występu, który zapoczątkował ruch kulturowy”.

Beyoncé ruszyła w trasę The Formation World Tour w 2016 roku, po wydaniu albumu Lemonade. Zobacz film dokumentalny, który przedstawia kulisy tego przedsięwzięcia. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins The […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →