kadr z klipu do utworu „Apeshit”

Na eBaya trafiły rzeczy z domu Beyoncé i Jaya-Z


20 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Sprzedawca domowego wyposażenia z odzysku wystawił na swoim eBayu liczne przedmioty, które należały do Beyoncé i Jaya-Z. Wśród nich znalazł się… bidet.

Namiastka Beyoncé i Jaya-Z w twoim domu

Fani są w stanie kupić bardzo różne rzeczy, które należały do ich idoli. Spora część z nich posiada tylko walory estetyczne. Inne nadają się jedynie do tego, by po zakupie schować je głęboko do szafy i napawać się myślą, że ma się coś, co należało do idola. Chyba, że ktoś potraktuje to jako inwestycję. W przypadku tych specyficznych rzeczy, w których posiadaniu byli Beyoncé i Jay-Z, mówimy jednak o funkcji czysto użytkowej. Pewien sprzedawca, założyciel firmy Erics Architectural Salvage, wystawił na swoim eBayu liczne elementy wyposażenia, które rzekomo państwo Carter posiadali w swoim domu, a ostatecznie postanowili wymienić. I takim sposobem fani mają niepowtarzalną możliwość zakupić między innymi kinkiety, które należały do Beyoncé i Jaya-Z.

The Carters – Apeshit

Wyjątkowy bidet

Oprócz tego na aukcje trafiły także okiennice i drzwi, jednak najdziwniejszą wystawioną przez Erics Architectural Salvage rzeczą jest bidet. Znajdował się on w łazience, a raczej w jednej z wielu łazienek jednej z wielu posiadłości Beyoncé i Jaya-Z. Śmiemy zaryzykować stwierdzenie, że prawdopodobnie jego stan jest praktycznie nienaruszony, choć tu i ówdzie widać zacieki. Obecna najwyższa oferta? 2400 dolarów. W zasadzie nie jest to nieosiągalna kwota, choć warto mieć świadomość, że do końca aukcji zostało jeszcze 6 dni i jej wartość wzrośnie kilkukrotnie. Grzechem byłoby jednak nie spróbować – oczywiście jeśli czujecie silną potrzebę posiadania takiego „celebryckiego” bidetu. Jeśli jednak odstrasza was cena, może zachęci was rama okienna za 1800 dolarów? Warto nadmienić, że bidet nie jest rzeczą, która cieszy się największym zainteresowaniem pośród wyposażenia domu państwa Carter. Królują bowiem przeszklone drzwi w kształcie łuku za 6400 dolarów. To co, skusicie się na odrobinę luksusu w swoim domu?

Sprzedawca domowego wyposażenia z odzysku wystawił na swoim eBayu liczne przedmioty, które należały do Beyoncé i Jaya-Z. Wśród nich znalazł się… bidet. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →