Homecoming – zapis koncertu Beyoncé pojawi się na Netflixie


08 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

W materiale znajdzie się występ artystki z ubiegłorocznej edycji festiwalu Coachella.

Tradycją Coachelli jest to, że artyści występują tam dwukrotnie. Festiwal odbywa się w dwa kwietniowe weekendy. W ubiegłym roku w roli headlinera wystąpiła Beyoncé. Jej występy na dużej scenie miały miejsce 14 i 21 kwietnia.

Okazuje się, że wkrótce będzie można obejrzeć zeszłoroczny koncert w całości w serwisie Netflix. Oprócz samego występu, w filmie mają pojawić się także ujęcia zza kulis. Dokument zatytułowany Homecoming swoją premierę będzie miał 17 kwietnia. 

W ostatnim czasie Beyonce rozpoczęła także współpracę z marką Adidas. Oznacza to, że niebawem możemy spodziewać się nowych linii obuwia i odzieży projektu wokalistki. Wspólne działania mają także doprowadzić do powrotu jej autorskiej marki – Ivy Park.

Adidas odniósł ogromny sukces w przesuwaniu granic twórczych. Dzielimy się filozofią, która stawia kreatywność, rozwój i odpowiedzialność społeczną na szczycie biznesowych priorytetów. Z niecierpliwością czekam na ponowne uruchomienie i rozszerzenie Ivy Park na prawdziwie globalną skalę ze sprawdzonym, dynamicznym liderem

W materiale znajdzie się występ artystki z ubiegłorocznej edycji festiwalu Coachella. Tradycją Coachelli jest to, że artyści występują tam dwukrotnie. Festiwal odbywa się w dwa kwietniowe weekendy. W ubiegłym roku w roli headlinera wystąpiła Beyoncé. Jej występy na dużej scenie miały miejsce 14 i 21 kwietnia. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →