Mery Spolsky i Kayah wystąpiły razem i przygotowują wspólny utwór


31 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Gwiazda młodego pokolenia i kultowa postać polskiej sceny muzycznej wystąpiły razem. Mery Spolsky i Kayah zapowiedziały również wspólny utwór.

Kayah z wyjątkowym koncertem Bez granic w ramach XVII Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera

31 sierpnia, w ramach wyjątkowego wydarzenia Festiwal Warszawa Singera, czyli XVII Festiwal Kultury Żydowskiej, miał miejsce niecodzienny, finałowy koncert Bez granic. Podczas niego w warszawskim Centrum Konesera zagrała Kayah wraz z zespołem Transoriental Orchestra i specjalnymi gośćmi.

Wśród nich znaleźli się Karolina Cicha, Teresa Mirga, Rasm Almashan, Ayoub Houmanna, Igor Herbut oraz Mery Spolsky. Wspólny występ Kayah i Mery Spolsky wzbudził szczególne emocje, bowiem była to zupełnie niespodziewana kooperacja dla fanów obu artystek.

Kayah i Mery Spolsky na jednej scenie. Zobacz ich wspólny występ

Kayah i Mery wykonały razem pełen pozytywnej energii, ale i, jak sama Kayah stwierdziła – „trochę chuligański”, polsko-holenderski utwór No problem. Wykonanie jak i cały koncert możecie wciąż obejrzeć tutaj:

Mery Spolsky i Kayah pracują nad wspólną piosenką

To jednak nie koniec niespodzianek. Po wspólnym wykonie z Mery Spolsky, Kayah zdradziła, że wraz z młodą wokalistką pracują nad wspólnym utworem, który ma być radosną piosenką zadedykowaną kobietom. Miejmy nadzieję, że efekty usłyszymy już niebawem!

Mery Spolsky Kayah

Gwiazda młodego pokolenia i kultowa postać polskiej sceny muzycznej wystąpiły razem. Mery Spolsky i Kayah zapowiedziały również wspólny utwór. Kayah z wyjątkowym koncertem Bez granic w ramach XVII Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera 31 sierpnia, w ramach wyjątkowego wydarzenia Festiwal Warszawa Singera, czyli XVII Festiwal Kultury Żydowskiej, miał miejsce niecodzienny, finałowy koncert Bez granic. Podczas […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.