Igor Herbut przedstawia kolejny singiel z debiutanckiego albumu „Chrust”

Podziel się newsem:

Wdzięczność to kolejny singiel z pierwszej, solowej płyty Igora Herbuta. Do utworu powstał również poruszający teledysk. Zobaczcie!

Reklama

Chrust to jedna z najważniejszych tegorocznych premier muzycznych w Polsce. Znany z bycia liderem pop-rockowej grupy LemON, Igor Herbut, przedstawił się na swoim solowym debiucie w zupełnie innej, emocjonalnej odsłonie i zawarł na nim kompozycje będące jego osobistą, często intymną historią.

Igor Herbut album Chrust

Igor Herbut śpiewa o tym, za co jest wdzięczny

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z tym albumem, warto to nadrobić przy okazji premiery kolejnego singla z Chrustu. Właśnie światło dzienne ujrzał teledysk do piosenki Wdzięczność, który stał się jednym z najbardziej lubianych i najchętniej słuchanych, solowych utworów Igora.

Jak sam tytuł wskazuje – Herbut opowiada w swoim nowym singlu o tym, za co jest wdzięczy, co czyni go szczęśliwym. Sam mówi o wyborze swojego kolejnego, po Jasnym, RO i Tańczmy, singla:

To zaskakujące, bo nie planowaliśmy do niego teledysku. Dopiero gdy zobaczyłem, jak bardzo wiele osób ten utwór porusza, pomyślałem, że muszę sprawić, aby to przesłanie dotarło jak najdalej. Tekst powstał na podstawie moich notatek w zeszycie, w którym zapisuję różne myśli. Przeglądałem ten notes i zdałem sobie sprawę, jak wiele moich myśli dotyczy wdzięczności za to, co mam. Nie zawsze tak było. Zresztą nawet teraz zbyt często czuję niedosyt, zbyt często łapię się na tym, że ciągle mi mało, że ciągle czekam na coś więcej. Myślę, że Wdzięczność napisałem w dużej mierze do siebie samego, jako moją afirmację, jako moją modlitwę, jako mantrę, jako list do siebie samego, który każdego dnia przypomina mi o tym, co ważne.

Igor Herbut – Wdzięczność, zobacz teledysk!

Za reżyserię poruszającego, pełnego pozytywnych emocji i tytułowej wdzięczności teledysku do Wdzięczności odpowiada Jacek Kościuszko. Powstał on w przepięknej scenerii, która – jak mówi sam Igor – nie jest po prostu lokacją. To ciąg dalszy pamiętnika, którym jest jego solowy album Chrust. Zobaczcie!

Podziel się swoją wdzięcznością z Igorem Herbutem!

Igor poprosił swoich fanów o to, aby oni również podzielili się tym, za co są wdzięczni. Wy także możecie to zrobić! Opiszcie swoje historie lub wrzućcie zdjęcie w socjal media i oznaczcie je hasztagami #igorherbut i #wdziecznosc.

Przeczytaj również nasz wywiad z Igorem Herbutem

Wdzięczność to kolejny singiel z pierwszej, solowej płyty Igora Herbuta. Do utworu powstał również poruszający teledysk. Zobaczcie! Chrust to jedna z najważniejszych tegorocznych premier muzycznych w Polsce. Znany z bycia liderem pop-rockowej grupy LemON, Igor Herbut, przedstawił się na swoim solowym debiucie w zupełnie innej, emocjonalnej odsłonie i zawarł na nim kompozycje będące jego osobistą, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50- 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.