sanah & Daria Zawiałow - „Eldorado”

sanah i Daria Zawiałow łączą siły! Oto utwór „Eldorado”


07 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

sanah odsłoniła kolejne danie z nadchodzącej Uczty! Po ostatnim utworze z Anią Dąbrowską przyszedł czas na wspólny kawałek z Darią Zawiałow!

Uczta z sanah

Zapowiadana przez sanah muzyczna Uczta jawi się nam jako coś więcej niż zwykła płyta. Najpierw dowiedzieliśmy się o trasie koncertowej, na której u boku Zuzanny miała wystąpić ścisła topka polskiej muzyki popularnej i alternatywnej. Później okazało się, że nadchodzi również krążek. Trzecią płytę sanah zasiliła wspomniana topka. Do tej pory ukazały się utwory Mamo tyś płakała z Igorem Herbutem, Szary świat z Kwiatem Jabłoni, następnie mogliśmy usłyszeć duet z Natalią Grosiak w piosence Czesława, doczekaliśmy się współpracy sanah z Arturem Rojkiem w kawałku Tęsknię sobie, przecinki z duetem Miętha przy okazji Audi, wzruszającego duetu z Grzegorzem Turnauem i piosenki Sen we śnie oraz muzycznej interpretacji wiersza Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Pisz do mnie listy z udziałem Ani Dąbrowskiej.

Uczta – określenie oznaczające miłe spędzanie czasu. To wspólne zasiadanie do stołu, a przy tym stole ludzie mogą się zjednoczyć.

Uczta to najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu.

Zapraszam Was do swojego stołu – tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem moim!

– zapowiada autorka

Krążek ujrzy światło dzienne już 15 kwietnia, a najnowszym daniem w muzycznej Uczcie sanah jest utwór Eldorado z gościnnym udziałem Darii Zawiałow!

sanah & Daria Zawiałow – Eldorado

Uczta na żywo

Wspomniana trasa koncertowa, w którą wyruszy jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce obejmie jedenaście miast, w których artystka zagra dwanaście koncertów.

fot. materiały prasowe

sanah odsłoniła kolejne danie z nadchodzącej Uczty! Po ostatnim utworze z Anią Dąbrowską przyszedł czas na wspólny kawałek z Darią Zawiałow! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →