Kolejny emocjonalny singiel od Igora Herbuta

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Igor Herbut dzieli się drugim utworem ze swojego nadchodzącego albumu Chrust. To kolejna emocjonalna kompozycja. Posłuchajcie Ro!

Premiera albumu Chust Igora Herbuta przeniesiona

Kika dni temu Igor Herbut poinformował swoich fanów, że w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, premiera jego debiutanckiego, solowego albumu Chrust została przesunięta z 27 marca aż na 8 maja.

Powodem takiej decyzji był m.in. brak możliwości przeprowadzenia zaplanowanych działań promocyjnych, o których Igor wspomniał w swoim oświadczeniu.

Nowy singiel Igora Herbuta – Ro

Artysta nie pozostawił jednak swoich odbiorców bez niczego i uchylił rąbka tego, co skrywa jego nowy album Chrust. Igor podzielił się ze słuchaczami drugim utworem z tego wydawnictwa – Ro.

Ro to drugi utwór zwiastujący mój solowy album Chrust. Nie będę o nim długo pisał. Wystarczy, że posłuchacie. Tak myślę… Najlepiej: kilka razy. Aż do momentu, gdy tekst i melodia zapiszą się w Waszych głowach i sercach i będziecie go śpiewać razem ze mną. Jestem przekonany, że wtedy każdy z Was odnajdzie w nim swój własny klucz interpretacji. Wydaje mi się, że Ro to jeden z tych utworów, które dla każdego są o czymś nieco innym.

Igor Herbut Ro

To kolejna bardzo emocjonalna kompozycja, która wyszła spod rąk Igora i zdradzimy Wam, że takich brzmień na Chruście znajdziecie jeszcze więcej. Uzbrójcie się w cierpliwość, bo jest na co czekać!

Tymczasem posłuchajcie Ro i zobaczcie niecodzienny teledysk w formie kolażu, który towarzyszy temu utworowi. Igor pracował nad nim z Magdą Górską.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Igor Herbut na Enea Spring Break 2020

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.