Kadr z teledysku „Wkręceni -- nie ufaj mi"

Igor Herbut to od teraz nie tylko muzyk, ale także manager Sary James


17 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Igor Herbut rozszerzył swoją muzyczną działalność z samego tworzenia na pole managementu. Jego podopieczną została Sara James. Sprawdź szczegóły.

Jak doszło do współpracy między Igorem Herbutem a Sarą James?

Sara James i Igor Herbut poznali się na koncercie LemON, zespołu tego drugiego w Zielonej Górze. Artysta zaprosił ją do siebie na scenę, by wykonała utwór Whitney Houston, który Sara wcześniej zaśpiewała w The Voice Kids.

Stwierdziłem, że jeśli znajdzie się ktoś, kto wystarczająco mocno mnie poruszy, to spróbuję swoich sił na tym polu. I tak się wydarzyło. Pojawiła się Sara James, która jest diamentem. Patrząc na nią, widzę siebie. Też byłem młody, szczery i bardzo naiwny. Zupełnie nie wiedziałem, jak się odnaleźć w muzycznym świecie

– powiedział Herbut w wywiadzie dla magazynu Plejada.

Igor Herbut nie kryje swojego zachwytu związanego z talentem muzycznym Sary.

Jestem już dinozaurem, trochę osiągnąłem w życiu i trudno mnie zachwycić. A pracując z Sarą, czuję się jakbym na nowo zaczynał. Bardzo się z tym utożsamiam. Jak jej się udaje, to cieszę się tak, jakby mnie się udało

– dodał piosenkarz.

Wiemy również, że Sara James nie będzie jedyną protegowaną Herbuta. Muzyk wyznał, że planuje nawiązać współpracę z innym twórcą, lecz póki co nie znamy szczegółów.

Sara James z międzynarodowym sukcesem

Sara James wywarła ostatnio tak ogromne wrażenie na jury amerykańskiego Mam Talent, że została wyróżniona wciśnięciem przez nich złotego przycisku.

GUUUYYYYS! Jest we mnie tyle radości , że trudno mi to opisać słowami! To piękne móc dzielić się z Wami tym szczęściem! Dziękuję Simonowi Cowellowi, dziękuje America’s Got Talent – całej produkcji za pomoc i wsparcie! Jestem PRZESZCZĘŚLIWA! Złoty przycisk od Simona Cowella – nadal nie wierzę… Dziękuje Wam wszystkim, że jesteście ze mną i wspieracie mnie każdego dnia! Kocham Was!

– skomentowała piosenkarka w swoich socialach.
Sara James
Sara James, fot. Piętka Mieszko / AKPA

Igor Herbut rozszerzył swoją muzyczną działalność z samego tworzenia na pole managementu. Jego podopieczną została Sara James. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Jak doszło do […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →