fot. Łukasz Ziętek

Sara James podbiła Spotify. Polka najczęściej słuchaną artystką na playliście EQUAL


14 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Sara James kończy rok 2022 kolejnym dużym sukcesem. Polka była najczęściej słuchaną artystką na playliście EQUAL, wyprzedzając między innymi Shanię Twain czy Rinę Sawayamę.

Sara James podbija świat

Sara James podbiła w 2022 roku Spotify – i to z kilku powodów. Po pierwsze, Polka została najmłodszą przedstawicielką akcji EQUAL w skali globalnej, która od ubiegłego roku prowadzi działania na rzecz wsparcia utalentowanych artystek. Innymi ambasadorkami EQUAL w Polsce są między innymi Daria Zawiałow, Luna, Brodka, Ofelia, Dziarma, sanah czy Natalia Przybysz. Sara James była również pierwszą Polką zaproszoną do projektu Spotify Singles, gdzie artyści wykonują swoje utwory oraz covery w wyjątkowych aranżacjach. Do tej pory wystąpili w nim między innymi Harry Styles, Greta Van Fleet, Coldplay, Lewis Capaldi czy Avril Lavigne. Reprezentantka naszego kraju na Eurowizji Junior 2021 zaśpiewała autorskie My Wave i lovely z repertuaru Billie Eilish. Tym samym utworem Sara oczarowała jury amerykańskiego Mam Talent.

W ostatnim czasie światło dzienne ujrzały covery Running Up That Hill Kate Bush oraz Rocket Man Eltona Johna, które również mogliśmy usłyszeć w talent show. Dodatkowo Polka wystąpi w rozszerzonej odsłonie programu w formule „all stars”, gdzie zmierzą się ze sobą byli uczestnicy i uczestniczki z całego świata. Start już 2 stycznia.

Sprawdź także: Mateusz Smółka, Spotify: „Wrapped jest corocznym świętem muzyki” [wywiad]

Zwieńczeniem pasma sukcesów, które miały miejsce w 2022 roku, jest Spotify Wrapped. Jak się okazuje, Sara James była w ostatnich dwunastu miesiącach, najczęściej słuchaną artystką na playliście EQUAL w ujęcie globalnym. Polka wyprzedziła między innymi Sigrid, Shanię Twain, Rinę Sawayamę, Kali Uchis, Avril Lavigne czy .

To prawdziwe szaleństwo, naprawdę! Jestem bardzo szczęśliwa i dumna z tego z bycia przykładem dla kobiet oraz młodych ludzi pokazując, że możecie osiągnąć wszystko i nikt was nie zatrzyma. Podążajcie za marzeniami.

Mam w zanadrzu dużo nowej muzyki i chcę pojechać w trasę koncertową z nową płytą. Chcę również pokazać światu bardziej dojrzałą stronę Sary James

– skomentowała artystka.

Sara James – Somebody

Sara James kończy rok 2022 kolejnym dużym sukcesem. Polka była najczęściej słuchaną artystką na playliście EQUAL, wyprzedzając między innymi Shanię Twain czy Rinę Sawayamę. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →