fot. Łukasz Ziętek

Był Elton John, jest Kate Bush. Sara James śpiewa „Running Up That Hill”


10 listopada 2022

Podziel się newsem:

Sara James skompletowała swój repertuar z amerykańskiego Mam Talent. W serwisach streamingowych pojawiła się jej reinterpretacja hitu Kate Bush – Running Up That Hill.

Billie, Elton, Kate i Sara – prawie mamy komplet

Po Billie Eilish i Eltonie Johnie przyszedł czas na Kate Bush. Sara James podzieliła się studyjnym nagraniem hitu Running Up That Hill. Polka zaśpiewała ten utwór w finale amerykańskiego Mam Talent. We wcześniejszych etapach programu artystka wykonała piosenkę Rocket Man (półfinał) wspominanego Eltona Johna, zaś w przesłuchaniach zaśpiewała utwór lovely Billie Eilish. Wykonanie to zapewniło jej bezpośredni bilet do odcinków na żywo. Wszystkie trzy kompozycje są już w serwisach streamingowych. Brakuje jedynie Let’s Get It Started – hitu Black Eyed Peas, który Polka zaśpiewała wraz z zespołem w finale programu.

Sara James – Running Up That Hill

Sara James: muzyczna reprezentacja Polski

Utwór Billie Eilish, lovely, który Sara James zaśpiewała w Mam Talent, został nagrany w ramach projektu Spotify Singles. Dzięki tej akcji artyści nagrywają swoje piosenki w nieco nowych aranżacjach lub dokonują coverów. Udział w niej wzięli już między innymi Harry Styles, Greta Van Fleet, Coldplay, Lewis Capaldi czy Avril Lavigne. Polka jest jednocześnie pierwszą artystką z naszego kraju, która została zaproszona do Spotify Singles. Nagrań dokonano w studiu w Los Angeles, a Sara wykonała także swój autorski utwór My Wave. Oprócz tego zwyciężczyni czwartej edycji programu The Voice Kids jest ambasadorką globalnej akcji Spotify EQUAL, która promuje równość w przemyśle muzycznym. Została ona najmłodszą przedstawicielką tej kampanii i przez jakiś czas mogliśmy oglądać ją na ekranie umieszczonym na słynnym Times Square w Nowym Jorku.

Był Elton John, jest Kate Bush. Sara James śpiewa „Running Up That Hill”
fot. Spotify

Sara James skompletowała swój repertuar z amerykańskiego Mam Talent. W serwisach streamingowych pojawiła się jej reinterpretacja hitu Kate Bush – Running Up That Hill. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Wiemy, gdzie są następne koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →