fot. Łukasz Ziętek

Z „Mam Talent” na streamingi. Sara James nagrała studyjny cover „Rocket Man” Eltona Johna


03 listopada 2022

Podziel się newsem:

Tym wykonem zachwyciła jurorów amerykańskiego Mam Talent. Sara James zaprezentował studyjny cover utworu Eltona Johna – Rocket Man.

Rocket Girl

Sara James stale pokazuje, że wielka kariera jest dopiero przed nią. Artystka w amerykańskim Mam Talent zaprezentowała się szerokiej publiczności i zdobyła uznanie jurorów. Chociaż programu nie wygrała, tak doświadczenia zebrane podczas wspólnego wykonania Let’s Get It Started z Black Eyed Peas czy jej chwalony występ w półfinale na pewno zostaną z nią na długo. Ze słuchaczami tym bardziej. Sara James podzieliła się coverem utworu Rocket Man Eltona Johna w wersji studyjnej. Polka zaśpiewała tę piosenkę we wspomnianym półfinale. To co, czekamy na Running Up That Hill Kate Bush i Let’s Get It Started Black Eyed Peas?

Sara James – Rocket Man

Sara James i Spotify – to dopiero początek?

Nie jest to pierwszy utwór wykonywany przez Sarę w Mam Talent, który doczekał się wersji studyjnej. Nie tak dawno ukazał się cover piosenki lovely z repertuaru Billie Eilish. Polska artystka zaśpiewała ten kawałek na przesłuchaniach do programu, gdzie Simon Cowell od razu wykorzystał złoty przycisk, co umożliwiło Polce występy w odcinkach nadawanych na żywo. Wersja studyjna utworu powstała w ramach projektu Spotify Singles. Dzięki tej akcji artyści nagrywają swoje piosenki w nieco nowych aranżacjach lub dokonują coverów. Udział w niej wzięli już między innymi Harry Styles, Greta Van Fleet, Coldplay, Lewis Capaldi czy Avril Lavigne.

Nagrań dokonano w studiu w Los Angeles, a Sara wykonała także swój autorski utwór My Wave. Jest ona również pierwszą Polką zaproszoną do Spotify Singles. Nie była to jedyna współpraca na linii Sara JamesSpotify. Artystka jest także przedstawicielką globalnej akcji EQUAL, która promuje równość w przemyśle muzycznym. Polka zapisała się w historii jako najmłodsza uczestniczka akcji i przez pewien czas mogliśmy oglądać ją na słynnym ekranie na nowojorskim Times Square.

Z „Mam Talent” na streamingi. Sara James nagrała studyjny cover „Rocket Man” Eltona Johna
fot. Spotify

Tym wykonem zachwyciła jurorów amerykańskiego Mam Talent. Sara James zaprezentował studyjny cover utworu Eltona Johna – Rocket Man. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Rocket […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →