fot. Universal

Sara James mimo ogromu sukcesów wciąż pozostaje “Taka Sama”


05 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sara James w świetle reflektorów nie ma zamiaru zmieniać swojego podejścia do muzyki. Dowód? Znajdziecie go w nowym singlu Taka Sama.

Sara James nie zatrzymuje się ani na moment

Naprawdę ciężko jest nie zauważyć tego, jak wielką pracę w swoją karierę włożyła młodziutka Sara James. Oczywiście, odpłaca jej ona z nawiązką, ponieważ pasmo zwycięstw wokalistki rośnie z minuty na minuty coraz bardziej. Każdy z nas pamięta jej pierwsze kroki w programie The Voice Kids Poland, który zapewnił jej bilet prosto na scenę Eurowizji Junior, na której artystka zajęła wysokie, drugie miejsce.

Później przyszedł czas na podbój Ameryki, który Sara James ogłosiła za pośrednictwem swoich social mediów.

Guys! W końcu mogę Wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i …. wzięłam udział w przesłuchaniach do America’s Got Talent! Już jutro startuje najnowszy sezon, więc jeśli chcecie wiedzieć jak mi poszło – koniecznie obserwujcie social-media moje i @agt – a jeśli dacie radę to oglądajcie! Dziękuję za Wasze ciągłe wsparcie! Love you!

– pisała na Instagramie wokalistka.

Po chwili okazało się, że był to PODBÓJ, którego do tej pory nie osiągnął żaden inny wokalista w Polsce. Młodej James udało się bowiem przed kilkutysięczną publicznością zaśpiewać cover Lovely Billie Eilish i tym samym zachwycić zarówno widownię, jak i jury, a w szczególności Simona Cowella, który zdecydował się użyć złotego przycisku, tym samym zapewniając Sarze udział w odcinkach na żywo.

GUUUYYYYS! Jest we mnie tyle radości , że trudno mi to opisać słowami! To piękne móc dzielić się z Wami tym szczęściem! Dziękuję Simonowi Cowellowi, dziękuje America’s Got Talent – całej produkcji za pomoc i wsparcie! Jestem PRZESZCZĘŚLIWA! Złoty przycisk od Simona Cowella – nadal nie wierzę… Dziękuje Wam wszystkim, że jesteście ze mną i wspieracie mnie każdego dnia! Kocham Was!

– napisała artystka na swoich social mediach.

Chwilę później Sara James podzieliła się również informacją, że została pierwszą polską artystką, która uzyskała tytuł globalnej ambasadorki programu Spotify EQUAL.

To niesamowite, że dostałam szansę reprezentowania tak fantastycznej inicjatywy, jak Spotify EQUAL. Równouprawnienie i wspieranie kobiet to dla mnie wyjątkowo ważny temat – dzisiejsze czasy są ciężkie, ze względu na presję, oczekiwania, rywalizację, z jaką musimy mierzyć się na co dzień, dlatego to niezwykle istotne, aby podkreślać siłę kobiet i walczyć o to, by ta siła była dostrzegana i doceniana

– komentuje swoje dołączenie do grona ambasadorek EQUAL Sara James.

Przeczytaj także: Sara James w nowym singlu Nie Jest za Późno

Sara James
Okładka singla Taka Sama / fot. Universal

Trochę tych sukcesów jest, prawda? Młoda wokalistka nie zapomniała jednak o swojej polskiej publiczności i postanowiła uraczyć ją nowym letniaczkiem, który swoim wakacyjnym klimatem bez dwóch zdań rozkręci niejedną imprezę.

Sara James – Taka Sama, posłuchaj!

Sara James w świetle reflektorów nie ma zamiaru zmieniać swojego podejścia do muzyki. Dowód? Znajdziecie go w nowym singlu Taka Sama. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Sara James nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →