fot. Universal Music Polska

Sara James w nowym singlu „Nie Jest za Późno”


17 marca 2022

Podziel się newsem:

Sara James powraca z zupełnie nowym singlem. Utwór Nie jest Za Późno, opowiada nam o nadziei na lepsze jutro.

Fenomenalna Sara James nie zatrzymuje się ani na moment. Po ogromnym sukcesie odniesionym w finale Eurowizji Junior, w którym to udało się jej zająć drugie miejsce – artystka szturmem wbiła się do czołówki gwiazd młodego pokolenia. Obok Roksany Węgiel i Viki Gabor Sara stawiana jest obecnie jako jedna z najlepszych wschodzących wokalistek.

Przeczytaj także: Polska i Sara James z wysokim wynikiem na Eurowizji Junior 2021

Sara James Eurowizja Junior 2021
Sara James – Eurowizja Junior 2021, fot. Andres Putting/EBU

Początek długiej kariery

Po raz pierwszy w solowym formacie Sara dała o sobie znać przy okazji wypuszczenia eurowizyjnego singla Somebody. Oczywiście udało mu się podbić nie tylko scenę słynnego konkursu, ale również polskie rozgłośnie radiowe, które od miesięcy stale rozpalają nim nasze głośniki.

Klip nasycony jest kolorami, młodzieńczą energią, radością oraz różnorodnością – wszystkim tym, co reprezentuje sobą Sara. Wideo do utworu Somebody pokazuje piękno naszego świata oraz relacji międzyludzkich.

czytamy w informacji prasowej

Sara James – Somebody, posłuchaj!

Najnowszy singiel wokalistki – Nie Jest Za Późno, to kolejna przygoda, w jaką zabiera nas artystka. Odbiega on nieco od tematyki piosenki poprzednio wydanego Somebody, jednak niezmiennie ukazuje nam to, za co pokochaliśmy Sarę. Już od pierwszych dźwięków możemy usłyszeć pewny i mocny wokal, którym utwór wręcz emanuje. Nowe wydawnictwo jest także skierowane do tych z nas, którym ostatnimi czasy brakowało nieco optymistycznych aspektów naszego życia. Piosenka jest bowiem pozytywną opowieścią, która zapewnia nas, że nie warto się w życiu poddawać.

Nawet te gorsze i mniej pewne chwile w życiu są przecież po to, by się z nich uczyć i powracać do ich przejścia z jeszcze większą determinacją i wiarą w samego siebie. Musimy wierzyć w swoje cele i marzenia. Sara przekonuje, że bez względu na przeciwności losu zawsze warto iść przez życie z przekonaniem, że to, co najlepsze jeszcze przed nami

– czytamy na stronie Universal Music Polska.

Sara James – Nie Jest Za Późno, posłuchaj!

Teledysk do najnowszego utworu powstał wspólnie z grupą bliskich przyjaciół wokalistki – Asią Nguyen, Zuzią Gołębiowską, Sarą Fumnanyą i Anastazją Klamerus. Jak bowiem przyznaje Sara – rodzina i przyjaciele, to jej największy motor napędowy w rozpoczynającej się obecnie karierze.

Za jego scenariusz odpowiedzialna jest jego reżyserka – Olga Czyżykiewicz.

Sara James powraca z zupełnie nowym singlem. Utwór Nie jest Za Późno, opowiada nam o nadziei na lepsze jutro. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →