Mieszko Czerniawski

Sara James, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior, z nowym teledyskiem


07 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

W Internecie ukazał się teledysk do piosenki Somebody, którą na Eurowizji Junior wykona reprezentantka Polski – Sara James.

Od The Voice Kids, przez Szansę na Sukces

Sara James wyjazd na Eurowizję Junior wywalczyła sobie w specjalnym odcinku Szansy na Sukces. Młoda wokalistka dzięki głosom widzów oraz jury, w którego skład weszły Alicja Tracz, Roksana Węgiel i Edyta Górniak, pokonała Marysię Stacherę oraz Miłosza Świetlika Skierskiego. Sara jest również zwyciężczynią czwartej polskiej edycji programu The Voice Kids. Warto wspomnieć, że w ubiegłych latach wygrywały go wcześniej wspomniana już Roksana Węgiel, a także Viki Gabor. Uczestniczką The Voice Kids była również Alicja Tracz.

W Internecie, a zwłaszcza w serwisie YouTube, nie milkną głosy o tym, że Sara James ma szansę powtórzyć sukces Roksany oraz Viki i dać Polsce trzecie zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Przypomnijmy, że nasz kraj w latach 2018 – 2019 stawał na najwyższym stopniu podium. Zwycięskimi utworami okazały się wtedy Anyone I Want To Be oraz Superhero. Propozycja Sary James nosi tytuł Somebody. Piosenka została napisana przez Dominika Buczkowskiego-Wojtaszka, Patryka Kumóra, Jana Bieleckiego i Toma Martina. Dwóch pierwszych z wymienionych autorów współtworzyło także utwór dla Viki Gabor.

Sara James, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior, z nowym teledyskiem
Somebody – okładka singla

Sara James prezentuje teledysk do utworu Somebody

Po zwycięskim wykonie Somebody w Szansie na Sukces, przyszedł czas na teledysk do utworu. Klip wyszedł spod szyldu MIND PRODUCTIONS.

Klip nasycony jest kolorami, młodzieńczą energią, radością oraz różnorodnością – wszystkim tym, co reprezentuje sobą Sara. Wideo do utworu Somebody pokazuje piękno naszego świata oraz relacji międzyludzkich.

czytamy w informacji prasowej

Finał Eurowizji Junior 2021 odbędzie się 19 grudnia w Paryżu, a tymczasem sprawdźcie teledysk do utworu, który zaśpiewa wtedy Sara James!

Sara James – Somebody, zobacz teledysk

W Internecie ukazał się teledysk do piosenki Somebody, którą na Eurowizji Junior wykona reprezentantka Polski – Sara James. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Od The Voice Kids, przez Szansę […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →