fot. Youtube

Sara James zaśpiewała cover „As It WasHarry’ego Stylesa


11 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Polska piosenkarka Sara James ponownie zauroczyła amerykańską publikę swoim głosem. Podczas specjalnej edycji America’s Got Talent: All-Stars zaśpiewała utwór As It Was Harry’ego Stylesa.

Sara James w America’s Got Talent

Muzyczna kariera młodej wokalistki Sary James rozpoczęła się po jej występie w czwartej edycji The Voice Kids. Polka reprezentowała nasz kraj w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, a potem nagrała kilka singli. Przełomowym momentem dla James był udział w 17. edycji America’s Got Talent.

Podczas castingu nastolatka została wyróżniona złotym przyciskiem przez najsurowszego z jury, Simona Cowella. Wykonanie utworu Lovely Billy Eilish na tyle go zachwyciło, że posłał Sarę prosto do odcinków na żywo. Choć wokalistka nie wygrała konkursu, wydarzenie rozpoczęło jej międzynarodową sławę.

Sukces Polki poskutkował zaproszeniem jej do America’s Got Talent: All-Stars, gdzie wybrani uczestnicy poprzednich edycji programu, walczą o tytuł najlepszej gwiazdy.

Sara James coveruje As It Was Harry’ego Stylesa

W odcinku programu, który był emitowany 9 stycznia w Stanach Zjednoczonych, Sara opowiedziała o tym, jak potoczyło się jej życie po udziale w show:

Ameryka zawsze była moim marzeniem. Dlatego tu przyjechałam

– mówiła Sara James.

Polka zachwycała się reakcją rodaków po powrocie do kraju. „Chociaż nie wygrałam, wróciłam do Polski i czekali na mnie dziennikarze, krzycząc moje imię: Sara, Sara, o mój Boże!” – wspomina. „Mam nadzieję, że All-Stars pozwoli mi na podróżowanie po całym świecie”.

Z „Mam Talent” na streamingi. Sara James nagrała studyjny cover utworu Eltona Johna - „Rocket Man”
Sara James najczęściej słuchaną artystką na playliście Spotify EQUAL

Tym razem na scenie zaprezentowała hit z ostatniej płyty Harry’ego Stylesa, As It Was. Prowadzący byli zachwyceni jej wykonaniem.

Uwielbiam twój styl. Moja córka — która właśnie skończyła 13 lat — jest twoją wielką fanką. Mam prawie 50 lat i też jestem twoją wielką fanką. Uważam, że jesteś fantastyczna.

– powiedziała Heidi Klum.

Czy cover Sary James jest tak dobry? Sprawdźcie sami.

Polska piosenkarka Sara James ponownie zauroczyła amerykańską publikę swoim głosem. Podczas specjalnej edycji America’s Got Talent: All-Stars zaśpiewała utwór As It Was Harry’ego Stylesa. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Sara […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →