fot. kadr z filmu „Don’t Worry Darling"

„Don’t Worry Darling” – owacje na stojąco, kuriozalna konferencja i negatywne oceny krytyków


06 września 2022

Podziel się newsem:

Don’t Worry Darling to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Jak się jednak okazuje, film może zaliczyć klapę. Dlaczego?

Don’t Worry Darling, ale don’t okazuje się być tu niepotrzebne

O filmie Don’t Worry Darling, który jeszcze nie miał swojej premiery, o dziwo można by było nakręcić już kolejną produkcję. Wszystko to za sprawą otoczki, która towarzyszy adaptacji nienapawającej fanów pozytywnymi odczuciami. Dlaczego?

Przeczytaj także: Florence Pugh pojawi się w drugiej części Diuny?

Harry Styles
fot. kadr z filmu Don’t Worry Darling

Wszystko to za sprawą viralowego już nagrania Chrisa Pine’a z Festiwalu Filmowego w Wenecji, który podczas jednego z wywiadów wprost woła o pomoc, kiedy to jego kolega z produkcji – Harry Styles – udzielił bardzo „zabawnej” odpowiedzi.

Styles został poproszony o opowiedzenie o swojej roli w filmie. Muzyk skwitował ją następującymi słowami:

Wiesz, moją ulubioną rzeczą w filmie jest to, że czuję się jak w filmie. Czuje się tak prawdziwie, jakbym wiesz, szedł do kina, na film. To jeden z powodów, dla którego idziesz obejrzeć coś na dużym ekranie.

Osiemnastosekundowy klip znajdziecie tutaj, ale nie zapomnijcie też zajrzeć do sekcji komentarzy, które okazują się być kopalnią złota.

Prawie można zobaczyć, jak krzyki chwytają go za gardło.

Biedny Chris Pine wygląda, jakby wolał być gdziekolwiek indziej na świecie

– zauważyła jedna osoba.

Wszystko w tym klipie jest takie bolesne.

Myślę, że próbuje używać alfabetu Morse’a, mrugając i przekazując ludziom, że potrzebuje pomocy. Biedny facet

– zażartował ktoś inny. 

Ktoś musi uratować tego mężczyznę.

Pisali retweetujący post fani.


Aktorzy podczas ostatniej konferencji promowali dzieło reżyserskie Olivii Wilde, które zostało owiane plotkami po doniesieniach, że Wilde i główna aktorka filmu, Florence Pugh, pokłóciły się. Sama Florence nie pojawiła się na premierowej konferencji, a zaraz po jej zakończeniu do sieci zaczęły również spływać oceny krytyków, które na pewno nie pomagają wizerunkowi filmu.

Nie pomagają mu również trafiające do sieci kompilacje wywiadów, w których grający pierwsze skrzypce Harry Styles, no cóż… nie popisuje się tak naprawdę niczym.

Gwoździem do trumny są również stale wychodzące na światło dzienne problemy produkcyjno-kadrowe, których podsumowanie znajdziecie na Twitterze użytkowniczki @weddingrry, która skrupulatnie wypunktowała wszystkie zgrzyty i zarzuty, jakie miały miejsce na planie.

Don’t Worry Darling to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Jak się jednak okazuje, film może zaliczyć klapę. Dlaczego? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →