fot. Kevin Mazur/Getty Images

Billie Eilish inicjatorką bardzo ciekawej akcji na swoich koncertach


10 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Billie Eilish na swoich nadchodzących koncertach w O2 Arena wypromuje akcję Overheated walczącą o polepszenie warunków klimatycznych.

Billie Eilish na ratunek planecie

Podczas zbliżających się sześciu koncertów wokalistki, podczas których rozpocznie się również jej wielka inicjatywa Overheated – O2 Arena postanowiła przejść na weganizm.

Przeczytaj także: Coldplay, Billie Eilish i Shawn Mendes popierają petycję o podjęcie działań w sprawie ubóstwa i zmian klimatycznych

Billie Eilish wystąpi w specjalnym epizodzie "Simpsonów"
fot. NME

Overheated zgromadzi działaczy na rzecz klimatu, muzyków i projektantów w wielu miejscach w całym The O2, aby omówić kryzys klimatyczny i pracę, którą musimy wykonać, aby coś zmienić. 

– czytamy w oświadczeniu

Podczas imprezy zostanie usunięta większość produktów zwierzęcych z areny. Koncerty będą również pierwszymi, które po raz pierwszy użyją opasek na nadgarstki z materiału PET „na rzecz walki z jednorazowym plastikiem”.

Cały dochód ze sprzedaży biletów na Overheated zostanie przekazany organizacjom Support + Feed i REVERB.

W ramach The O2 arena, wraz z naszym partnerem cateringowym Levy’s, zobowiązaliśmy się do przejścia na 100% wegańską żywność na całej arenie podczas koncertów Billie Eilish. Obejmuje to szereg wegańskich ofert żywnościowych na koncesje oraz usuwanie niektórych produktów. Większość oferowanych napojów będzie wegańska. Obejmuje to szampana Lansona, piwo i napoje bezalkoholowe. Zamieniliśmy mleko na wegańskie alternatywy.

– czytamy na stronie organizatora

Billie Eilish zagra na O2 – 10, 11, 12, 16, 25 i 26 czerwca.

Billie Eilish – NDA, zobacz występ na żywo!

Muzyka po stronie walki o klimat

5 Seconds of Summer, Adam Lambert, Alessia Cara, Alok, Bill Nye, Billie Eilish, Billy Porter, Bridget Moynahan, Camilo, Cathy Freeman, Charlie Puth, Chloe x Halle, Coldplay, Connie Britton, Criolo , Cyndi Lauper, Deborra-lee Furness, DJ Cuppy, Dikembe Mutombo, DJ Cuppy, Duran Duran, Ebuka Obi-Uchendu, Femi Kuti, FINNEAS, Hugh Jackman, Lali, Lang Lang, Loren Gray, Made Kuti, MÅNESKIN, Muzi, Nancy Isime, Nile Rodgers, Nomzamo Mbatha, Padma Lakshmi, Rachel Brosnahan, Ricky Martin, Sabrina Elba, Shawn Mendes i Tropkillaz podpisali list wzywający światowych przywódców do podjęcia działań w sprawie skrajnego ubóstwa i zmiany klimatu. Został on ogłoszony przez Global Citizen podczas szczytu Global Citizen NOW 22 maja w Nowym Yorku.

Wzywamy liderów do podjęcia działań poprzez pełne zaangażowanie środków finansowych niezbędnych do stawienia czoła wyzwaniom, przed którymi stoimy.

– czytamy w liście

Billie Eilish na swoich nadchodzących koncertach w O2 Arena wypromuje akcję Overheated walczącą o polepszenie warunków klimatycznych. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Billie Eilish na ratunek planecie Podczas zbliżających […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →