fot. Piętka Mieszko / AKPA

Sara James wyrusza na podbój Ameryki


31 maja 2022

Podziel się newsem:

Sara James nie ma zamiaru zatrzymywać swojej wokalnej kariery. Piosenkarka wystąpi w amerykańskiej edycji show Mam Talent.

Sara James zaśpiewa za oceanem

Sara James przekracza wokalne granice i rzuca się na jeden z najpopularniejszych programów na świecie. Mowa tu o amerykańskim Mam Talent, w którym młoda wokalistka weźmie udział!

Przeczytaj także: Wiktor Dyduła podbija teatralny parkiet w singlu Koło Fortuny

Guys! W końcu mogę Wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i …. wzięłam udział w przesłuchaniach do America’s Got Talent! Już jutro startuje najnowszy sezon, więc jeśli chcecie wiedzieć jak mi poszło – koniecznie obserwujcie social-media moje i @agt – a jeśli dacie radę to oglądajcie! Dziękuję za Wasze ciągłe wsparcie! Love you!

– pisała na Instagramie wokalistka

Siedemnasty sezon amerykańskiego programu wystartuje już dzisiaj – 31 maja. Nie wiemy jednak, czy Sara James zostanie ukazana już w pierwszej odsłonie show.

Uczestników programu oceniać będzie jury w składzie: Simon Cowell, Howie Mandel, Sofia Vergara i Heidi Klum. Zgodnie z bieżącym formatem uczestnicy wezmą udział w castingach, a następnie jury wybierze uczestników, którzy przejdą do fazy występów na żywo.

Nigdy nie jest za późno

Przy tej okazji świętować możemy również ostatnio wydany singiel wokalistki. Nie Jest Za Późno jest kwintesencją umiejętności Sary. Utwór już na wstępie prezentuje nam pewny i mocny wokal, który emanuje emocjami. Nowe wydawnictwo jest także skierowane do tych z nas, którym ostatnimi czasy brakowało nieco optymistycznych aspektów naszego życia.

Nawet te gorsze i mniej pewne chwile w życiu są przecież po to, by się z nich uczyć i powracać do ich przejścia z jeszcze większą determinacją i wiarą w samego siebie. Musimy wierzyć w swoje cele i marzenia. Sara przekonuje, że bez względu na przeciwności losu zawsze warto iść przez życie z przekonaniem, że to, co najlepsze jeszcze przed nami

– czytamy na stronie Universal Music Polska.

Sara James – Nie Jest Za Późno, posłuchaj!

Teledysk do najnowszego utworu powstał wspólnie z grupą bliskich przyjaciół wokalistki – Asią Nguyen, Zuzią Gołębiowską, Sarą Fumnanyą i Anastazją Klamerus. Jak bowiem przyznaje Sara – rodzina i przyjaciele to jej największy motor napędowy w rozpoczynającej się obecnie karierze.

Za jego scenariusz odpowiedzialna jest jego reżyserka – Olga Czyżykiewicz.

Sara James nie ma zamiaru zatrzymywać swojej wokalnej kariery. Piosenkarka wystąpi w amerykańskiej edycji show Mam Talent. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Sara James zaśpiewa za oceanem Sara James przekracza wokalne granice […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →