fot. Universal Music Polska

Wiktor Dyduła podbija teatralny parkiet w singlu “Koło Fortuny”


07 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Wiktor Dyduła rozpędza wielką, muzyczną machinę. Posłuchajcie Koło Fortuny, nowego singla wokalisty, do którego przygotowano energetyczny teledysk.

Zapraszamy na parkiet

Wielki debiut Wiktora Dyduły miał miejsce kilka miesięcy temu. Wokalista dał się poznać szerszej publiczności na łamach programu The Voice of Poland. 12. edycja okazała się być szczęśliwą, ponieważ Wiktor stał się w niej jednym z najgłośniejszych nazwisk. Podczas trwania show zjednał sobie serca fanów, których oczarował swoją charyzmą, poczuciem humoru, a także umiejętnościami wokalnymi. Mimo tego, że w programie zajął ostatecznie 4. miejsce, to nie stanęło mu to na przeszkodzie, by w stu procentach wykorzystać swój rosnący potencjał.

Przeczytaj także: Sara James w nowym singlu Nie Jest za Późno

Debiutancki singiel Wiktora Dobrze Wiesz, że Tęsknie szturmem zawojował większość radiowych list przebojów i był najczęściej słuchanym singlem spośród wszystkich wydanych przez finalistów programu. Wokalista postanowił także zaskoczyć słuchaczy małą niespodzianką i zaprezentował im oficjalne wideo do swojego debiutanckiego hitu, które przewrotnie nazwał „słowoklipem”.

Wiktor Dyduła – Dobrze Wiesz, Że Tęsknię, posłuchaj!

Drugi krok w muzycznej karierze wokalisty nosi nazwę Koło Fortuny i potwierdza nam on, że artysta prędko nie zniknie z list przebojów i playlist słuchaczy.

To przebojowa historia o przewrotnym losie, walce o swój sukces i wiarę w sprzyjający los. Utwór napisany i skomponowany przez Wiktora, jest kolejnym, po debiutanckim singlu dowodem na jego duży talent kompozytorski do tworzenia chwytliwych melodii. To także pierwsza okazja, by ocenić zdolności aktorsko-taneczne Wiktora. Do „Koła Fortuny” powstał bowiem równie energetyczny co sam utwór, teledysk, w którym wokalista pokazuje się widzom w nieco odmienionym, teatralnym wydaniu 

– czytamy w zapowiedzi utworu

Wiktor Dyduła – Koło Fortuny, posłuchaj!

Za realizację teledysku odpowiada ekipa WOW Pictures.

Wiktor Dyduła rozpędza wielką, muzyczną machinę. Posłuchajcie Koło Fortuny, nowego singla wokalisty, do którego przygotowano energetyczny teledysk. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Zapraszamy na parkiet Wielki debiut Wiktora Dyduły miał […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →