fot. materiały prasowe

Wiktor Dyduła i jego urodzinowe „Ćwierć Wieku”


22 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Wiktor Dyduła przypieczętował obchodzone przez siebie urodziny w bardzo muzyczny sposób. Posłuchajcie Ćwierć Wieku, nowego singla wokalisty.

Sto lat, sto lat!

Przekroczenie 25 lat to już starość? Na pewno nie dla Wiktora Dyduły, który coraz bardziej rozwija swoje skrzydła. Efektem jest jego urodzinowa piosenka, w której wokalista rozprawia się z refleksjami na temat kolejnych kroków w swojej życiowej podróży.

Do stworzenia najnowszego singla Ćwierć Wieku Wiktora popchnęły jego własne urodziny, które – no co tu dużo mówić – musicie świętować razem z nim!

Piosenka jest o takim momencie w życiu między 25 a 30 rokiem życia. Wyczytałem, że jest to zbadany problem – taki kryzys ćwierćwiecza, kiedy młodzi ludzie nie do końca wiedzą co chcą robić w życiu. Wiele się u nich dzieje, wiele się zmienia i to jest dla nich bardzo stresujący okres, a co za tym idzie – mogą popaść w kryzys. Ja też miałem podobne uczucia z tym związane, dlatego napisałem tę piosenkę

– powiedział Wiktor w niedawnym wywiadzie dla zawszepomorze.pl

Przeczytaj także: Wiktor Dyduła podbija teatralny parkiet w singlu Koło Fortuny

Wiktor Dyduła
fot. materiały prasowe

Wiktor Dyduła – Ćwierć Wieku, posłuchaj!

Nowy singiel jest kolejnym krokiem w kierunku spełnienia wielkich marzeń. Jak mówi sam Dyduła, są one bardzo rozbudowane i sięgają największych muzycznych scen.

Cel, jaki sobie postawiłem, to zapełniać kluby muzyczne. W miarę możliwości oczywiście, bo planowana jest trasa koncertowa, chciałbym występować na fajnych festiwalach muzycznych, typu Open’er lub Fest – nawet na mniejszej scenie! W tym roku mam przyjemność pojawić się na festiwalu „Great September” W Łodzi

– mówi Wiktor o swoich planach na dalszą muzyczną przyszłość.

Wiktor Dyduła przypieczętował obchodzone przez siebie urodziny w bardzo muzyczny sposób. Posłuchajcie Ćwierć Wieku, nowego singla wokalisty. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →