fot. marginesy

Dawid Grzelak i jego przeróżne „Spojrzenia” na świat


11 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Dawid Grzelak powraca w kolejnym, trzecim już utworze z jego nowej ery. Spojrzenia są piosenką przeszywającą na wskroś.

Gdzie kierują się Twoje Spojrzenia?

Spojrzenia są trzecim już singlem wydanym przez Dawida Grzelaka w tym roku. Zaraz po wypuszczonych wcześniej utworach BSoD i Bolt artysta nie miał zamiaru zatrzymywać się ani na chwilę. Nic dziwnego, skoro jego współpraca z Andrzejem Izdebskim przynosi aż takie rezultaty.

Przeczytaj także: Dawid Grzelak zamiast Ubera wsiada do Bolta

Dawid Grzelak
fot. Facebook artysty

Nowy utwór jest kolejnym krokiem w muzycznej podróży, jaką na 2022 rok zapowiedział nam artysta. Będzie się ona składać z aż siedmiu przystanków, na których czekają na nas nowe single. Do tej pory poznaliśmy dwa z nich – BSoD, Bolt, a także wydane wczoraj Spojrzenia, osadzone w bardzo klimatycznej aranżacji.

Dawid Grzelak – Spojrzenia, posłuchaj!

Do tej pory na koncie Dawida Grzelaka znalazły się dwie EP-kiRok od wydarzeń w Londynie z 2020 roku, a także Who The F*** Is Dawid Grzelak? zaprezentowane światu w 2021 roku.

Weź udział w nadchodzącym Great September

Jeśli chcielibyście doświadczyć muzyki Dawida Grzelaka na żywo, to już niedługo będziecie mieli ku temu idealną sposobność. Artysta weźmie bowiem udział w organizowanym w Łodzi wydarzeniu Great September, na którym oprócz niego wystąpią: Igor Herbut, Margaret, Kinny Zimmer, Lor, WRONA, mop, Raw Plastic, Postman, Pull The Wire, thekayetan, Alfah Femmes, MAS, Karolina Błońska, Panilas, Kisu Min, Maja Laura, Youth Novels, WIJ – protometal / rock Warsaw, Kadabra Dyskety Kusaje, Dłonie, Aljas, Gimnastyka Artystyczna, mona polaski, Drobne Niepokoje, Julia Wieniawa, Wiktor Dyduła, Stanislavv, Ignacy, Luna, Heima, ATLVNTA, Kamil Hussein, Martin Lange, Jad, The Small Town Kids, Pavement Pizza, Klawo, Sophie Szklarska, Król Słońce, Franio Mucha, Duchy, Rubens, Marie, Michał Anioł, Kuba Dąbrowski, Patryk Pietrzak, Wolska, midsommar, Faustyna Maciejczuk, Guest Julka, Eurodanek, Kwiaty, Dawid Tyszkowski, Ola Poskrop, Lia Sky, Chair, Róża oraz Ikarus Feel.

Możecie załapać się również na koncert: Darii Zawiałow, a także ogłoszonych razem z nią artystów. Na Great September usłyszycie także: Anię Leon, bryską, Jerzyka Krzyżyka, Asthmę, Barto Katta, Optical Sun, Anieli, Bobovskiego, Shyness!, Niemoc, Sad Smiles, Kathię, Palmy, Bartka Deryło, Syndrom Paryski, Klaudię Dalivę, Zalię, Dziwną Wiosnę, Tony’ego Yoru, Darię ze Śląska, Ril Anzy, Węże, Drewnofromlas, The Bullseyes, tę Ukrainkę. Zagrają też: bracia Kacperczyk, Szczyl, waluśkraksakryzys, Frank Leen, Jakub Skorupa, Oysterboy, Franek Warzywa & Młody Budda, Jann, OvE, Zespół Sztylety i Czechoslovakia no i oczywiście Ralpha Kaminski.

Great September – 15-17 września – Łódź – bilety

Festiwal odbędzie się w dniach 15-17 września w Łodzi. Bilety na wydarzenie są dostępne w sprzedaży od 30 marca. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia.

Dawid Grzelak powraca w kolejnym, trzecim już utworze z jego nowej ery. Spojrzenia są piosenką przeszywającą na wskroś. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →