fot. kadr z teledysku „Vino”

Margaret rozlewa dla nas walentynkowe “Vino”


11 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Margaret prezentuje nam spóźniony walentynkowy prezent. Oto nowy singiel wokalistki – Vino – który jest prezentem od jej partnera.

Wokalistka ponownie odmieniona

Nowy singiel Maggie opowiada nam romantyczną historię, która została napisana dzięki połączeniu pracy i życia prywatnego. Osadzony w klimatach latino utwór jest idealną propozycją dla fanów letnich brzmień. Za jego produkcję odpowiada partner wokalistki – KaCeZet – który sprezentował jej ową piosenkę.

Przeczytaj także: Margaret płacze w swoim Gucci. Wokalistka publikuje nowy teledysk

margaret cry in my gucci
fot. kadr z teledysku Cry In My Gucci

Piotrek napisał ten utwór w ramach prezentu walentynkowego.

– mówi Maggie

W finale klipu fani mogą usłyszeć tajemniczy głos. Czy pochodzi on z przyszłości? Czy ma coś wspólnego z głosem, który po raz pierwszy usłyszeliśmy podczas trasy Urbano Futuro? I w końcu, czy usłyszymy więcej komentarzy?

Margaret x Kacezet – Vino, posłuchaj!

Za wakacyjny teledysk nakręcony na Cyprze odpowiada Luk Jaszcz.

Margaret i KaCeZet gwiazdami Rap Backstage’u

Maggie była również gościem (razem z KaCeZetem) jednego z ostatnich odcinków Rap Backstage, który prowadzony jest przez Krzysztofa Nowaka oraz Marcina Flinta. Duet w lutym pojawił się w naszym studiu, by opowiedzieć nie tylko o aspektach zawodowych, ale również o tym, jak łączyć więzi prywatne z tymi muzycznymi. Ten oraz inne odcinki Rap Backstage’u znajdziecie na kanale IDĘWTANGO w serwisie YouTube.

Do tej pory projekt gościł już kilkunastu artystów. Serię rozpoczęła rozmowa z Barto Kattem. Następnie pojawili się Atutowy, Prykson Fisk z Bartoszem Kozikowskim oraz Groh. Po założycielu U Know Me Records w programie wystąpili Czarny HIFI, Marta Nizio-Siara ze Słoniem, Anna Plaskota, WdoWa, wspomnieni wcześniej Maggie i KaCeZet, a następnie Kosi i Łajzol. W najnowszym odcinku podcastu Rap Backstage wystąpiła AdMa, a zaraz po niej Natalia Przybysz i Jurek Zagórski.

Margaret prezentuje nam spóźniony walentynkowy prezent. Oto nowy singiel wokalistki – Vino – który jest prezentem od jej partnera. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wokalistka ponownie odmieniona Nowy singiel […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →