kadr z teledysku

Margaret wyraża wsparcie dla Ukrainy piosenką. Dochód ze streamingów przeznaczy na pomoc


04 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Margaret wraz z Kacezetem opublikowali utwór mimo burz. Piosenka wyraża emocje artystów w stosunku do sytuacji w Ukrainie oraz przyczyni się do pomocy ofiarom wojny.

Margaret i Kacezet z piosenką dla Ukrainy

Duet Margaret x Kacezet zabrał głos w sprawie wojny w Ukrainie, która wybuchła w zeszłym tygodniu. Niedawni goście podcastu Rap Backstage opublikowali na kanale Gaja Hornby Records piosenkę mimo burz, w której Kacezet odpowiedzialny jest za podkład. Mix i mastering wykonał Staszek Koźlik. Jak podają autorzy, cały dochód ze streamingów utworu zostanie przeznaczony na pomoc Ukrainie. W opisie singla podano również link do jednej ze zbiórek.

Zobacz: Polski hip-hop dla Ukrainy. Artyści niosą pomoc na różne sposoby [aktualizowane na bieżąco]

24.02.2022 obudziliśmy się w zupełnie innej rzeczywistości. Tego dnia mieliśmy napisać letniaczka, imprezowego bangera. Jednak wiadomości , które nas zalały tego dnia sprawiły że nie byliśmy w stanie emocjonalnie zaangażować się w nic innego, niż inwazja na Ukrainie. Wylaliśmy „łzy na papier” czego owocem jest ten numer. Cały dochód ze streamingów przeznaczamy na pomoc Ukrainie. Wszyscy zaangażowani w tej projekt pracowali non profit.

– informuje duet (pisownia oryginalna).

Margaret – mimo burz (prod. Kacezet)

Jak pomóc Ukrainie?

Parlament Europejski przyjął aplikację Ukrainy dotyczącą przystąpienia do Unii Europejskiej, a organizacje humanitarne nie ustają w pomaganiu naszym sąsiadom.

Polski Czerwony Krzyż uruchomił zbiórkę pieniędzy na rzecz poszkodowanych w Ukrainie. Środki będą przeznaczone w pierwszej kolejności na m.in. zakup żywności, materiałów opatrunkowych oraz zabezpieczenie innych priorytetowych potrzeb.

Redakcje Rytmy.pl i Muno.pl razem dla Ukrainy!

Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej stworzyła zbiórkę, która jest dostępna pod linkiem Pomoc dla Ukrainy.

Przedstawiciele strony Support Ukraine opublikowali w mediach społecznościowych post instruktażowy dotyczący pomocy dla Ukraińców.

Margaret wraz z Kacezetem opublikowali utwór mimo burz. Piosenka wyraża emocje artystów w stosunku do sytuacji w Ukrainie oraz przyczyni się do pomocy ofiarom wojny. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →