kadr z teledysku

Margaret wyraża wsparcie dla Ukrainy piosenką. Dochód ze streamingów przeznaczy na pomoc


04 marca 2022

Podziel się newsem:

Margaret wraz z Kacezetem opublikowali utwór mimo burz. Piosenka wyraża emocje artystów w stosunku do sytuacji w Ukrainie oraz przyczyni się do pomocy ofiarom wojny.

Margaret i Kacezet z piosenką dla Ukrainy

Duet Margaret x Kacezet zabrał głos w sprawie wojny w Ukrainie, która wybuchła w zeszłym tygodniu. Niedawni goście podcastu Rap Backstage opublikowali na kanale Gaja Hornby Records piosenkę mimo burz, w której Kacezet odpowiedzialny jest za podkład. Mix i mastering wykonał Staszek Koźlik. Jak podają autorzy, cały dochód ze streamingów utworu zostanie przeznaczony na pomoc Ukrainie. W opisie singla podano również link do jednej ze zbiórek.

Zobacz: Polski hip-hop dla Ukrainy. Artyści niosą pomoc na różne sposoby [aktualizowane na bieżąco]

24.02.2022 obudziliśmy się w zupełnie innej rzeczywistości. Tego dnia mieliśmy napisać letniaczka, imprezowego bangera. Jednak wiadomości , które nas zalały tego dnia sprawiły że nie byliśmy w stanie emocjonalnie zaangażować się w nic innego, niż inwazja na Ukrainie. Wylaliśmy „łzy na papier” czego owocem jest ten numer. Cały dochód ze streamingów przeznaczamy na pomoc Ukrainie. Wszyscy zaangażowani w tej projekt pracowali non profit.

– informuje duet (pisownia oryginalna).

Margaret – mimo burz (prod. Kacezet)

Jak pomóc Ukrainie?

Parlament Europejski przyjął aplikację Ukrainy dotyczącą przystąpienia do Unii Europejskiej, a organizacje humanitarne nie ustają w pomaganiu naszym sąsiadom.

Polski Czerwony Krzyż uruchomił zbiórkę pieniędzy na rzecz poszkodowanych w Ukrainie. Środki będą przeznaczone w pierwszej kolejności na m.in. zakup żywności, materiałów opatrunkowych oraz zabezpieczenie innych priorytetowych potrzeb.

Redakcje Rytmy.pl i Muno.pl razem dla Ukrainy!

Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej stworzyła zbiórkę, która jest dostępna pod linkiem Pomoc dla Ukrainy.

Przedstawiciele strony Support Ukraine opublikowali w mediach społecznościowych post instruktażowy dotyczący pomocy dla Ukraińców.

Margaret wraz z Kacezetem opublikowali utwór mimo burz. Piosenka wyraża emocje artystów w stosunku do sytuacji w Ukrainie oraz przyczyni się do pomocy ofiarom wojny. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →