Kadr z klipu do Rewolucji Romantycznej w reżyserii Kamila Lanka

Bedoes po raz kolejny wspiera Ukrainę [Aktualizacja]


26 lutego 2022

Podziel się newsem:

Coraz więcej raperów działa na rzecz pomocy ludziom w Ukrainie dotkniętych wojną. Bedoes po raz kolejny pokazał swoje zaangażowanie.

Bedoes z hojną wpłatą na rzecz Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej i pomocą przy granicy

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie Bedoes poinformował, że dokonał wpłaty 100 tysięcy złotych na konto fundacji PCPM  – Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej. Jest to jedna z największych polskich organizacji pozarządowych zajmujących się pomocą rozwojową i humanitarną poza granicami Polski. Screen z informacją o kwocie, jaką wpłacił, podpisał:

Ode mnie i od Bedoesiar.
Zachęcam do wspierania zbiórki i życzę dużo siły w tym trudnym czasie. Każdy gest jest ważny. Uśmiechajmy się do siebie na ulicy, pytajmy wzajemnie jak się czujemy, nie udawajmy, że to się nie dzieje, bo się dzieje, ale damy radę.

Na tym się jednak nie skończyło. Raper związany z SBM Label udał się do miasta Lubycza Królewska, by na miejscu pomóc ukraińskim uchodźcom w dostaniu się do innych polskich miast. Jak powiedział na swoim instagramowym story, w wyjeździe brały udział trzy auta (bus i dwa samochody osobowe), które dotarły do celu w niecałe cztery godziny. Artysta opisał też obraz, jaki zastał oraz jak postępować na miejscu, by maksymalnie usprawnić działanie. Wiemy także, że przy granicy pojawił się również Josef Bratan z wytwórni GM2L Malika Montany.

Bedoes & Lanek – TOA$T

Nie tylko Bedoes

Bedoes nie jest jedynym raperem, który w ostatnich dniach wyraził swoje wsparcie dla ludzi na Ukrainie i poparł swoje słowa konkretnymi działaniami. Barto Katt przekazał 1/4 dochodu ze swojego koncertu w Warszawie na rzecz fundacji Save A Life, wspierającej ukraińską armię. Na podobny gest zdecydował się asthma, który podczas swojego koncertu w Warszawie zorganizował zbiórkę na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej. Tymek tymczasem zapowiedział przekazanie całego dochodu ze sprzedaży wydania fizycznego swojej najnowszej EP-ki Romantyk na pomoc humanitarną na Ukrainie.


Jak pomóc Ukrainie?

Parlament Europejski przyjął aplikację Ukrainy dotyczącą przystąpienia do Unii Europejskiej, a organizacje humanitarne nie ustają w pomaganiu naszym sąsiadom.

Polski Czerwony Krzyż uruchomił zbiórkę pieniędzy na rzecz poszkodowanych w Ukrainie. Środki będą przeznaczone w pierwszej kolejności na m.in. zakup żywności, materiałów opatrunkowych oraz zabezpieczenie innych priorytetowych potrzeb.

Redakcje Rytmy.pl i Muno.pl razem dla Ukrainy!

Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej stworzyła zbiórkę, która jest dostępna pod linkiem Pomoc dla Ukrainy.

Przedstawiciele strony Support Ukraine opublikowali w mediach społecznościowych post instruktażowy dotyczący pomocy dla Ukraińców.

Coraz więcej raperów działa na rzecz pomocy ludziom w Ukrainie dotkniętych wojną. Bedoes po raz kolejny pokazał swoje zaangażowanie. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Bedoes z […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →